SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklem z suplementami w Lublinie - jaki polecacie ?

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9642

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 264
Czy poza drogimi sklepami paco tymi w galeriach jest jakiś punkt gdzie można dostać odżywki?? Chodzi mi o normalne ceny i nie gdzieś na obrzeżach miasta ? Chyba w Decathlonie są odżywki, ale czy ceny ok ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5961
Kiedyś korzystałem z VitaminShop'u w galerii OLIMP - ceny znośne, ale osobiście od pewnego czasu zamówienia składam na sfd.pl dzisiaj przykładowo do zakupów dostalem 6 nieplanowanych próbek przedtreningówki.Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 264
W galerii olimp patrzyłam i ceny chyba ok.. tylko daleko trochę. w sklepiku w tesco już nieciekawie, podobnie w Paco. A przynajmniej drogo te produkty co mnie interesowały. Na Piłsudskiego był w porządku sklep m in vitalmax był, ale chyba zlikwidowany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
W olimpie w vitamin shopie ceny są takie same jak w sklepie na sfd, tylko tutaj promocję są i mozna cos dostac za free.
Jedyne sklepy to tesco, paco(kiepury 5b, 1 maja 12, zana 72), olimp(vitamin shop i Go Sport), decathlon-ale tu niewielki wybór.
No i w każdej siłce, praktycznie mozna kupic jakies odzywki, ale tam to raczej drogo.

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
TheMateusz997 to wcale nie są jedyne sklepy.. Jest jeszcze kilka gdzie można kupić odżywki. Na Lipowej jest mały sportowy, gdzie odżywki są, ale niewiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
A i jeszcze oczywiście przy Wodopojnej jest sklep z samymi odżywkami.. cenowo wychodzi jak na allegro. Ja tam kupowałem uns i Gaspari i Doriana. A jest jeszcze podobno jeden sklep z samymi odżywkami nowy gdzieś na uboczu. No i taki z akcesoriami do mma na kapucyńskiej (?) gdzie też są jakieś suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Hemp Beat
TheMateusz997 to wcale nie są jedyne sklepy.. Jest jeszcze kilka gdzie można kupić odżywki. Na Lipowej jest mały sportowy, gdzie odżywki są, ale niewiele.


Bardzo możliwe, ja napisałem o tych które widziałem o reszcie nie słyszałem wiec pewnie są jak napisałeś, niewielkie.

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 264
Na lipowej to szukałam i nic nie znalazłam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 342 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4443
dajcie spokoj kupowanie w olimpie, galierri orkana czy w paco to przeplacanie +brak profesjonalnej obslugi jesli nie pali ci sie to w necie masz DUŻO większy wybór i lepsze ceny jedyny mankament to że musisz te 2 dni poczekac az przesyłka przyjdzie...przecież to standard że np za lokal w olimpie trzeba zapłacic kupe kasy więc muszą troche większą marże narzucic żeby im sie to opłacało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
zgadzam się z szOrtt, obsługa w olimpie do bani, ale jak wiesz co chcesz kupować to nie ma problemu, broń boże nie pytaj ich o radę

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
no w sumie się zgadzam po części.. chociaż na Wodopojnej wziąłem sobie duży zestaw i taniej wyszło niż na necie z przesyłką. 2x myofusion 148 zł za sztukę witaminy olimpu za 24zł i jak się nie mylę kreatynę activlab za 35 albo nawet 33 puszka 500g. A co do sklepu na Lipowej to ciężko go znaleźć.. trzeba dobrze poszukać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak to jest ze studiami ?

Następny temat

Muay Thai--Pytanie o treningi

WHEY premium