SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skasowanie tematu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14697
Witam, zakładałem trzykrotnie temat w Targowisku i za każdym razem był kasowany bez słowa informacji. Chętnie bym się dowiedział dlaczego nie pasował i zrobił to w sposób taki żeby nikomu nie przeszkadzał. Jak komuś chce się bawić w pchanie ostrzeżeń, bo chyba dostałem jakieś, to mógł się pofatygować i dać znać co mu nie odpowiada.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
- sprawdź pocztę na którą masz założone konto na SFD, zawsze po kasacji przychodzi powód kasacji lub / i punkt regulaminu
- przeczytaj regulamin działu targowisko (podwieszony temat w tym dziale)
- napisz do moderatora działu oxytone

Ewentualnie poczekaj na jego wyjaśnienie, ale na pewno skoro był 3 razy skasowany to po prostu łamałeś któryś z regulaminów, a wyjaśnienie jest na poczcie wraz z informacją o kasacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14697
Dzięki, odezwę się do niego bo na poczcie nic nie widziałem, chyba, że wleciało do spamu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Otrzymałeś 3 powiadomienia... usunięcie pierwszego tematu powinno być dla Ciebie alarmem, że warto zastanowić się jaki był powód, a nie otwierać jeden po drugim.


Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2016-06-21 17:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14697
Oxytone - żadnych powiadomień nie otrzymałem ani tu w wiadomościach ani na maila (a np. na śledzone tematy przychodzą maile bez problemu). Jakbym od początku wiedział o co chodzi to bym nie zachowywał się jak jełop.
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Sprawdż sobie powiadomienie, powinna ta być informacja, ja dostaje wszystko powiadomieni czasami aż za dużo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 171
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdj sylwetki.

Wiecej