SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skasowana wypowiedz

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Dlaczego moja wypowiedz zostala skasowana? Nigdzie nie łamie regulaminu forum.

Temat: https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol.11-t1066114-s2963.html#post4 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Zostałeś poinformowany o powodzie usunięcia swojej wypowiedzi i znajduje się ona pod Twoją wypowiedzią.

Twoja wyp oparta jest na nieprawdziwych informacjach, których powielanie łamie pkt 5 oraz 9 ogólnego regulaminu forum - mimo upomnienia świadomie rozpowszechniasz zakazane treści godzące w innych użytkowników forum.

https://www.sfd.pl/regulamin 
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Plus powinna poleciec nagana.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Z pewnością za dalsze nieprzestrzeganie regulaminu dla tej osoby jak i wszystkich pozostałych których model poruszania się i działania na portalu jest bardzo zbliżony, taka forma kary włącznie z zablokowaniem konto będzie miała miejsce.

Z mojej strony wyczerpałem temat, wszystkie te osoby włącznie z ich impresario zostały poinformowane.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Wypowiedź powyżej pomawia mnie jako moderatora oraz innych użytkowników serwisu. Robisz to świadomie i z premedytacją. Otrzymujesz nagane.
3

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagubiony post

Wiecej