SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skargi,Bluzgi,Oszustwa,Gwałty,Wymuszenia,Mobbing,Sado-Maso,Złodziejstwo,Polityka

temat działu:

Galeria Zdjęć

Ilość wyświetleń tematu: 6919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015


Czesc,witam...wszystkich.
Jest taka sprawa...



Zalezy mi aby dzial nadal byl na poziomie. Jednak troche sie to zmienilo. W gruncie rzeczy jest to moja wina. Poprostu czasowo nie wyrabiam tak jak kiedys. Moglbym sie oczywiscie wytlumaczyc,ale nie w tym rzecz. Mam nadzieje, ze rozumiecie...

Juz kiedys tego typu prosbe do was kierowalem i przynioslo to calkiem niezle efekty.
Chodzi o to, ze nie jestem w stanie sledzic na bierzaco kazdego postu. Przewaznie przegladam tylko 1,2,max 3 strone. No chyba, ze jest bardzo ciekawy
Dlatego jezeli ktos z was zobaczy ktoras z tych rzeczy, ktore wymienilem w temacie. Prosze aby sie ze mna skontaktowal...
Najlepiej przez powiadomienie.
[email protected]
GG rzadko odwiedzam
Telefonicznie chyba nie trzeba



Dzieki za zrozumienie. Pozdrawiam

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jezeli chodzi o oszustwa to tak jak wymieniliscie, plus te zwiazane np. z allegro. Jak ktos robi walek z fotami z naszych zdjec. Kazdy wie o co chodzi...



Co do wybrania moderatora to ja bym sie wstrzymal. Niech ten pomysl, ktory wysunolem bedzie sprawdzeniem, komu tak naprawde zalezy na dziale. Wykazac moze sie poprostu przez powiadomienie mnie lub Termitka.
Dzial prowadze juz ktorys rok z kolei i wiem, ze wiele osob na swojego rodzaju fazowe zainteresowanie niem. Raz na jakis czas kogos strasznie pochlonie dzial, ze oddaje mu bardzo duzo czasu. Ale to pozniej mija. Malo jest tak naprawde osob, ktore przez ten caly czas stale i rzetelnie sie w nim udzielaly...

Druga sprawa jest taka, ze ida wakacje. W wakacje dzial jak pewnie wiekszosc instytucji nie zwiazanych z turystyka przezywa mocna stagnacje Liczba postow spadnie minimum o polowe, wiec kontrola tez bedzie mocniejsza

Dziekuje zainteresowanym :)

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Lozzzz Dejv
Moim zdaniem powinni zostac powołani dodatkowi moderatorzy, powiedzmy z dwie zaufane osoby które bedą czuwały nad bezpieczeństwem forum

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
jet pilot chyba non-stop przegląda ten dział on jest zaufany

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
a ja to co

nie no fakt Cichy ma racje, ostatnio forum spada leb na szyje

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jet pilot moderatorem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
jesli on zostalby modem to nie bylo by najelpszych postow dzialu:

"cwicze 3 minuty ocen mnie"

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie osobiscie te posty nie przeszkadzaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
może by podwiesić ten temat??

a co do nastepnych modów to już było o tym przez dość długi czas w dziale moderatorzy, ale było znikome zainteresowanie tym tematem osób często odwiedzających dział nasze zdjęcia

Zmieniony przez - Fubu1985 w dniu 2005-06-23 16:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
nie, nie podiweszac, ludzie nie zagladaja do podwieszonych postow, niech zostanie tutaj

a co do tych tematow z tymi poczatkujocymi to mi tez nie przeszkadzaja chcialem tylko dżołka zrobic

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcecie to mi dajcie moda jestem tu czesto i wogole..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
a co mamy rozumieć przez słowo "oszustwa"????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To moje fotki real actual.

Następny temat

Dawno obiecane foto!!

WHEY premium