SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Skład nowego Mesomorpha

Wysłana -
Cześć, orientuje się ktoś z was czy w nowym Mesomorpha znajduje się coś zakazanego przez WADA?
Dołaczam skład:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, nawet jezeli nie znajduje sie to na wtykiecie, to w przypadku suplementow tego typu istnieje wysokie prawdopodobienstwo, ze jest cos gratis w srodku

jezlei jestes kontrolowany testami w sporcie jaki uprawiasz, zdecydownaie bym stronnil od wsparcia tego typu, a wybral bardziej polskie marki
Wysłana -
TomQ-MAG
witaj, nawet jezeli nie znajduje sie to na wtykiecie, to w przypadku suplementow tego typu istnieje wysokie prawdopodobienstwo, ze jest cos gratis w srodku

jezlei jestes kontrolowany testami w sporcie jaki uprawiasz, zdecydownaie bym stronnil od wsparcia tego typu, a wybral bardziej polskie marki

Chodzi mi o tego CAŁKOWICIE bez geranium, przed chwilą przestudiowałem cały skład i te wszystkie nazwy to nic innego jak dłuższa nazwa takich supli jak teobromina.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-06-20 16:25:21
Wysłana -
zgadza sie, ale tak jak napisalem, nie bedziesz mial pewnosci co do konca jest w skladzie, a etykieta nie raz roznila sie od tgeo, co realnie bylo w skladzie suplementu
Wysłana -
link edytowalem bo lamal regulamin
Wysłana -
to loteria może coś tam siedzieć jak to w suplach zza oceanu.
Wysłana -
W ten typu suplementach zawsze może być w srodku coś dodatkowego i należy się z tym liczyć. Stosowanie go w przypadku kontroli jest nierozsądne. Polecam skupić się na firmach zarejestrowanych w Polsce.
Wysłana -
w składzie m.in. analogi PEA, które są na liście WADA, dla amatorów dobry suplement, dla wyczynowych w okresie startów odpada

co do loterii, to taka sama jak supli produkowanych w polsce (służby nie badają, a jak konkurencja zbadała to wałki jeden za drugim wyskoczyły), jedyne badania które potwierdziły, że środku jest to co na etykiecie to takie, które producenci robili na własne zlecenie i to są fakty

Zmieniony przez - marek.wika w dniu 2018-07-05 20:43:42
Wysłana -
Jakiś czas temu czytałem, że cośwykryli komus na zawodach a jedynie przedtreningówke jakąś ktoś stosował.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź