SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skąd ręcznik taki jak na Strong man ???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
Bardzo mi się podobają ręczniki takie jak te zarombiste babki podają Strong manom po konkurencji.Nie wiecie gdzie moge dostać taki ręcznik bo chyba w sklepie go nie dostane, a chciałbym taki mieć.

Kedyś wkońcu będe Strong manem i dogonie Mariusza Pudzianowskiego !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
Dobra dzięki wam chłopaki.

Kedyś wkońcu będe Strong manem i dogonie Mariusza Pudzianowskiego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasmi pod koniec zawodów rzucaja je na widownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1667
a czsami na zawodach sa tylko 2 reczniki i wszyscy sie nimi wycieraaja - dobra no nie ? a koszoolek zdarzylo sie ze niebylo zadnych trzeba bylo porzyczac heh

to ja tylko ze incognito ;)

to ja tylko ze incognito ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1667
Zmieniony przez - Illinois w dniu 2002-09-28 22:07:24

to ja tylko ze incognito ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
Anie wie może ktoś gdzie można taki rędznik kupić??

Kedyś wkońcu będe Strong manem i dogonie Mariusza Pudzianowskiego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary nie jestem pewien czy recznik,ale koszulke strongmanów moj kumpel kupil nad morzem w Ustce ,tam byl taki sklepik,tam takze odbyly sie w okresie wakacji zawody siłaczy,mysle zebys musial skoczyc to jakiejs pobliskiej miejscowosci w ktorej takie zawody mialy miejsce albo po prostu udac sie nad morze,jezeli to nie pomoze popros babcie aby ci na drutach zrobila podobny,heeheheheheheheeh

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
decha rzeczy Strongman znajdziesz w sklepach producenta ubiorów kulturystycznych Teta naprzykład w Ustce. Byłem tam w te wakacje i było wszystko co związane z Strongman bluzki dresy...ręczniki(takie jakie mają Strogman)poszukaj w necie może znajdziesz na stronach producenta Teta,powodzenia
POZDRAWIAM

gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sklep firmy teta w internecie jest w przebudowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
berez wyslij mi na maila adres tego sklepu
z gory dzieki

"Zmartwienie rodzi się z czasu, który upływa, a nie wydaje owocu."

Pomyśl zanim wydrukujesz..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okkkkki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zozi bedzie tak teta.pl i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTON NAJSILNIEJSZY !!!!

Następny temat

Amatorskie StrongMan w Gliwicach

WHEY premium