SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skąd Energię

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.Czy ktoś może mi pomuc i powiedzieć jakie suplementy kupić aby dawały maksimum energii na trening.Zacząłem trenować kosza i treningi są wykańczające proszę o pomoc.
Czy kreatyna zwiękrza wydolność

Eddy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Kreatyna jest spoko, stosując ją czułem jak poprawia mi się wyskok - w końcu działa ona na siłe.
Napewno przydały by się Tobie napoje regeneracyjne.
Isostar jest troszkę słaby, przynajmniej jak dla mnie.
Jeśli przyswajasz dobrze kofeinę to spróbuj Red Bull, jest 1,5 razy droższy od Isostara ale za to daje większego kopa i poprawia wydolność i koncentrcję.
Z podobnych jeszcze jest Power Horse i Gatorade (mniej u nas spotykany, używają go w Stanach np koszykarze z NBA)


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
redbull jako napoj regeneracyjny?
hmm
a jak czesto go pijecie? dla mnie to mikstura, ktorej zbyt czesto nie ma co do organizmu wprowadzac.
isostar mi wystarcza...

przemq
********
"the matrix is the world that has been pulled over your eyes to blind you from the truth."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Sorka mialem co innego na mysli a co innego napisalem
Na pewno jako napoj pobudzajacy podczas i przed wysilkiem natomiast na regeneracje cos z weglowodanami napewno by sie przydalo (np sok, odzywka typu gainer (bialko+WW)


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
przemq: ja zbyt czesto nie pijam redbulla ze wzgledu na kofeine natomiast napewno lepiej mi smakuje isostar, choc drogi nie czesto po niego siegam (drogi jak dla mnie )


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jechalem ostatnio strasznie dlugo samochodem, ponad 20 godzin, i isostar mnie uratowal. redbulla sie balem wziac, bo nie wiedzialem, jak organizm na niego zareaguje po tylu godzinach jazdy....

przemq
********
"the matrix is the world that has been pulled over your eyes to blind you from the truth."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
* kreatyna - da Ci siłe jeśli treningi w kosza uzupełnisz siłką. ja po kreatynie zauważyłem to że potrzebuje mniej czasu aby sie wyspać z 10h na 6h . niewiem czy to tylko u mnie są takie "uboczne" efekty czy może wszyscy tak mają.

* carbo - ok. 50g zmieszane z 0,5l wody powinno wystarczyć. jest to suplement na mase jednak gdy dużo grasz w kosza to o dodatkowe kg sie nieboj bo i ... tak ich tak szybko niezłapiesz :( dzięki carbo powinieneś dłużej i intensywniej ćwiczyć.

*kofeina - fajnie kręci ;) jeśli do tej pory niepiłeś kawy to spróbuj wypić małą rozpuszczalną przed treningiem. powinieneś zap*****lać jak mały samolocik ) powinieneś ale niemusisz :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry jest też napój "bomba" z kraju kokotów(w butelce jak granat).Dobry też jest American Bull.
Pozdr.
HAKADEZET
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja ci proponuje tylko trening kondycyjny. Zaacząłes dopiero treningi więc musisz się rpzyzwyczaić do wysyłku, z czasem wszystko będize mniej wyczerpujace. KReatyny na początek niepolecam. Ale napoje izotoniczne owszem. Isostar lub Powerrade moga być dobre. Redbulla nie lubie :P

Bądź uroczy dla swoich wrogów - nic ich bardziej nie złości.
Sweder
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nogi-jaki najlepszy trening

Następny temat

Bieganie

WHEY premium