SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Six Star Professional Strenght - N.O Fury

temat działu:

Six Star Professional Strenght

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9999

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Six Star Professional Strenght - N.O Fury - 552 g





OPIS:

Six Star Professional Strenght - N.O Fury został zaprojektowany w ten sposób, aby wywoływać następujące efekty:
- poprawa ukrwienia organizmu, spotęgowany efekt pompy mięśniowej
- zwiększony bilans energetyczny
- szybsze przyrosty siły oraz wytrzymałości mięśni
- intensyfikacja treningu siłowego i wytrzymałościowego

Six Star Professional Strenght - N.O Fury wykazuje kompleksowe i wielopłaszczyznowe działanie, mające na celu zmobilizowanie organizmu do podjęcia wytężonego wysiłku fizycznego. Dodaje energii i motywacji do działania, nasila produkcję tlenku azotu (NO) i poprawia ukrwienie organizmu, wpływając pozytywnie na szybkość i jakość transportu substancji niezbędnych do przeprowadzenia procesów anabolicznych. Przyspiesza syntetyzowanie białek mięśniowych, zapewniając im ochronę przed działaniem procesów katabolicznych.

Six Star Professional Strenght - N.O Fury odczuwalnie opóźnia powstawanie objawów zmęczenia i zwiększa wytrzymałość organizmu na obciążenia fizyczne.

Six Star Professional Strenght - N.O Fury ułatwia zwiększanie efektywności podejmowanego wysiłku, ułatwiając jednocześnie przebieg wszelkich procesów o znaczeniu anabolicznym i antykatabolicznym.


Porcja: 24 g

Ilość porcji w opakowaniu: 23

Zawartość: 552 g
Składniki % Zapotrzebowanie dzienne
Wartość energetyczna 35 kcal -
Węglowodany 9 g -
W tym cukry 1 g -
Wapń 100 mg 12%
Sód 220 mg -
N.O. Fury Proprietary Blend 20,500 mg -
Vaso Force
-
Maltodekstryny
-
Arginina
-
Acetyl-l-karnityno-arginina
-
Cytrulina AKG
-
Leucyna AKG
-
Ester etylowy izoleucyny
-
Walina AKG
-
Growth Streak
-
Glicyna
-
Monohydrat kreatyny
-
Piroglutamat kreatyny
-
Glutamina
-
Beta-alanina
-
Jabłczan kreatyny
-
Energy Strike
-
Tauryna
-
Tyrozyna
-
Nikotynian ksantynolu
-
Kofeina bezwodna (110 mg kofeiny)
-
N-acetyl l-tyrozyny
-
Bakopa drobnolistna (20% bakozydów)
-
Wyciąg z kakao (6% teobrominy)
-
Glukuronolakton
-
Winpocetyna
-
Ionic Shock
-
Dihydrat fosforanu wapni
-
Fosforan potasu
-
Fosforan sodu
-
Cellular Overflow
-
Glicerofosforan potasu
-
Glicerofosforan magnezu
-
Stosować jedną miarkę (24 g) zmieszaną z 300 ml wody około 30 minut przed treningiem. Stosuj tylko w dni treningowe.




Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-05 11:54:30

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
O widzę, że pierwszy tu będę chyba wyrażał swoją opinie. Od jutra będę to brać to niedługo powinienem coś o tym produkcie napisać.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3712
i jak?

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Po pierwszej miarce zadowolony jestem szczerze, wstałem rano lekko zmęczony i śpiący zjadłem śniadanie i za 1h na trening no i wypiłem ok 25 min przed treningiem, dla mnie lepiej będzie jak będę pił z 15 minut przed. Pompy jako takiej nie odczułem, ale przyjemnie się ćwiczyło. :D Przypominam, że to dopiero pierwsza porcja.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
i jak dalsze odczucia?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Dalej trenuje z rana i nawet jak zasapany jestem to bardzo dobrze mnie pobudza. Więc jestem zadowolony z produktu tego się po nim spodziewałem, ale przez cenę to nie ekonomicznie trochę wychodzi. Gdyby nie taka wysoka cena to byłoby wszystko ok. Ale jeżeli komuś nie szkoda kasy albo trenuje tak jak ja 3 razy w tyg to całkiem fajnie można się z tym pobawić.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Pitt bull,
"Ilość porcji w opakowaniu: 552 g

Zawartość: 23"


Pakee, czekam na dalszą relacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Six Star Professional Strenght - Nitric Oxide Overdrive

Następny temat

Six Star Professional Strenght - Drenalin Hardcore

WHEY premium