SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Silownia 5 rano co zjesc??

Wysłana -
Witam co lepiej zjesc przed treningiem i po treningu ktory zaczynam o 5 rano, platki gorskie 60g z bialkiem czy ryz paraboliczny 100g z bialkiem chodzi mi o kolejnosc dodam ze zadne miecho czy jaja mi nieprzejda przez gardlo o tej godzinie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Przed 5:00 to nawet ja bym nie jadała, a jem praktycznie zawsze.

Bo jednak musi być odstęp czasowy od posiłku do treningu. Czyli ostatni wieczorny posiłek zbilansowany, z dużą ilością ww, i potem zbilansowany potreningowy - z łatwo przyswajalnymi ww, czyli raczej nie owies.
Wysłana -
Czyli przed silownia platki z bialkiem po treningu ryz z bialkiem odpada??? Dopiero nastepny posilek typu miecho ryz jem o 9
Wysłana -
Nikt wiecej niedoradzi???
Wysłana -
Jak Ci tak pasuje, to tak jedz. Tyle, że posiłek bezpośrednio przed treningiem, to gwarantowany dyskomfort na treningu. Po treningu ma być zbilansowany posiłek - może być ten ryż z białkiem.
Wysłana -
Również bym odpuścił, a zjadł po prostu porządny posiłek wieczorem.
Wysłana -
Wieczorem troche kiepsko spore tendencje mam do tycia i tak kostke twarogu na noc wsune moze zamiast platkow gainera z bialkiem?? Platki zjadlbym z 40 min przed treningiem
Wysłana -
Trzeba trochę "przewietrzyć" poglądy dietetyczne i wpuścić jakiś powiew świeżości

Liczy się bilans dobowy, nie jeden posiłek.

Nie tyje się od ww.

Nie tyje się od ww zjedzonych wieczorem

Nie trzeba jeść twarogu na noc - ani katabolizm nam nie grozi, ani twaróg przed nim nie chroni..

https://potreningu.pl/articles/2664/-jedz-wegle-na-noc--i-chudnij 
Wysłana -
To co na noc 100g ryzu i 200g wolowiny???
Wysłana -
Może być. Przykładowo. Chociaż 100 g ryżu, to nie jest "dużo" ww. Najlepiej wrzuć całą dietę do oceny, bo nie ocenia się jednego posiłku.
Wysłana -
Platki 60g z odzywka bialkowa/200g wolowiny 100g ryzu/200g kury 100g ryzu/ odzywka bialkowa 100g ryzu/ kostka twarogu do kazdej porcji ryzu dodaje miarke gainera po treningu bcaa witaminy rano oraz maslo orzechowe niejest moze to jakas profesjonalna dieta ale wygodnie mi to jesc
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź