SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia 5 rano co zjesc??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2410
Witam co lepiej zjesc przed treningiem i po treningu ktory zaczynam o 5 rano, platki gorskie 60g z bialkiem czy ryz paraboliczny 100g z bialkiem chodzi mi o kolejnosc dodam ze zadne miecho czy jaja mi nieprzejda przez gardlo o tej godzinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Przed 5:00 to nawet ja bym nie jadała, a jem praktycznie zawsze.

Bo jednak musi być odstęp czasowy od posiłku do treningu. Czyli ostatni wieczorny posiłek zbilansowany, z dużą ilością ww, i potem zbilansowany potreningowy - z łatwo przyswajalnymi ww, czyli raczej nie owies.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2410
Czyli przed silownia platki z bialkiem po treningu ryz z bialkiem odpada??? Dopiero nastepny posilek typu miecho ryz jem o 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2410
Nikt wiecej niedoradzi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak Ci tak pasuje, to tak jedz. Tyle, że posiłek bezpośrednio przed treningiem, to gwarantowany dyskomfort na treningu. Po treningu ma być zbilansowany posiłek - może być ten ryż z białkiem.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Również bym odpuścił, a zjadł po prostu porządny posiłek wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2410
Wieczorem troche kiepsko spore tendencje mam do tycia i tak kostke twarogu na noc wsune moze zamiast platkow gainera z bialkiem?? Platki zjadlbym z 40 min przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Trzeba trochę "przewietrzyć" poglądy dietetyczne i wpuścić jakiś powiew świeżości

Liczy się bilans dobowy, nie jeden posiłek.

Nie tyje się od ww.

Nie tyje się od ww zjedzonych wieczorem

Nie trzeba jeść twarogu na noc - ani katabolizm nam nie grozi, ani twaróg przed nim nie chroni..

https://potreningu.pl/articles/2664/-jedz-wegle-na-noc--i-chudnij 

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2410
To co na noc 100g ryzu i 200g wolowiny???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Może być. Przykładowo. Chociaż 100 g ryżu, to nie jest "dużo" ww. Najlepiej wrzuć całą dietę do oceny, bo nie ocenia się jednego posiłku.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2410
Platki 60g z odzywka bialkowa/200g wolowiny 100g ryzu/200g kury 100g ryzu/ odzywka bialkowa 100g ryzu/ kostka twarogu do kazdej porcji ryzu dodaje miarke gainera po treningu bcaa witaminy rano oraz maslo orzechowe niejest moze to jakas profesjonalna dieta ale wygodnie mi to jesc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rotacja weglami na rzecz tłuszczy

Następny temat

Szybkie pytanie

WHEY premium