SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia 5 rano co zjesc??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dudee
Jeśli jesteś w stanie zjeść od razu posiłek po treningu i nie odczuwasz dyskomfortu to podziwiam. Dodatkowo bezpośrednio po intensywnym wysiłku fizycznym procesy trawienia i wchłaniania cząsteczek elementarnych są zaburzone, dlatego warto wstrzymać się przynajmniej jakiś czas z przyjęciem wymaganych składników odżywczych. Chyba, ze ktoś trenuje na orbiterku albo robi trening siłowy z odstępami 2 minutowymi na pogawędkę, wtedy może zjeść ryż z kurczakiem nawet w szatni i nic mu nie będzie



Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-14 12:48:41


mowa byla przed treningiem a nie po

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2407
Po treningu zjadam ryz z odzywka bialkowa przed platki z bialkiem ale ten posilek przed treningiem zdaje mi sie ze zaslaby troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
porponuje wstawic caly model zywienia do oceny

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Pełnowartościowy posiłek na kolację - trening na czczo - pełnowartościowy posiłek po treningu. Bez zbędnego kombinowania. Ryż/ziemniaki/kasza z mięsem lub rybą, ew. jajkami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2407
Przed silownia 4 Rano platki z bialkiem miarka gainera plus banan/po silowni plus 30 min bierzni bcaa 100g ryzu odzywka bialkowa 18-20g orzechow wloskich/100g ryzu 200g wolowiny 18-20 orzechy/ kefir banan/ 100g ryzu 200g kury orzechy niejest to dieta jakas super ale dobrze mi sie w tej kolejnosci przyjmuje te posilki nom skoro mowicie o tej kolacji to o ktorej godzinie najlepiej bym musial zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2407
Po silowni jade odrazu do pracy cala warszawke musze przejechac a ten posilek mam zmiksowany w butelce to podrodze go wypijam niemam zbytnio czasu siasc przed talerzem czy pudelkiem i przezuwac z 15 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No więc skoro wiesz, inaczej nie mozesz, to po co pytac? Dalej nie rozumiem po co gainer do platków, ale pewnie tak musi być.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2407
To odpuscic tego gainera calkiem? Dodawalem go do ryzu jak wczesniej ci pisalem ale zrezygnowalem z tego pytam moze twarog zamiast bialka rano przed silownia lub po silowni bedzie lepszy cos innego jak miecho co moglbym zmiksowac wczesniejszego dnia i rano wypic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ale jak gainer do ryżu, gainer to jest to samo co ryż, jak już to pora na gainera najlepsza po treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Dokładnie jw
Pozatym zbyt krótki okres czasu będzie od posiłku do treningu . Wiec obfite śniadanie odpada . Dostałeś info co zrobić a co Ty z tym zrobisz to już Twoja sprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rotacja weglami na rzecz tłuszczy

Wiecej