SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia+Crossfit+aero=forma zycia

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
WItam
Jestem wlasnie po 10dniowej przerwie od treningow.Nadchodzi sezona letni przydaloby sie pokazac co sie ma pod koszulka:)Niestety troche fatu sie uzbieralo i chce to spalic nie tracac miesnia( malo bo malo ale cos jest)
Spodoablaly mi sie treningu typu crossfit,przygotowalem sobie piwnice w ktorj bede mogl smialo go wykonywac - mam drazek sztange ok 50 kg obciazenia wlasnej roboty. Trening crossfit bd 2-3 razy w tyg i silownia tez 2-3 razy docelowo chce przeprowadzic 5 treningow silowych a po nich aero 20-30 minut.Dosyc ciezko pracuje w tygodniu ae jakos czas wykombinuje:)
Trening na silowni spore obciazenia i malo powt
crossfit bd zmienial ogolnie planuje podciaganie max+przysiad+pompki+wioslo-thruster

Dieta - ustawie na 0kcal i bede obserwowal ogolnie ww w okolicach 250-300gr i bede jechal w dol,spro bialka troche tluszczy

Suplementy cm3+saw+omega 3+magnez+multiwitamnina+zenszen

Moja waga 82kg
wzrost 180
pas 87:(
bic 36
klatka 108
lydka 38

Moj cel to bic 37 i pas80
Wrzuce foto plecow tylko takie mam obecnie


...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
10.05
Kolejny caly dzien w pracy ale wieczorem wrzucilem trening. Mimo calego dnia w pracy bylem zaskoczony ciezarami i jakoscia treningu .Czytalem jakis czas temu ze optymalne godziny treningu to 16-20 i wydawalo mi sie to malo realistyczne a jednak cos w tym jest.
Trening Fbw a na koniec wrzucilem 3 obwody crossfit

Trening
10minut rower
wyciskanie hantli skos 10x23kg 10x25kg 8x27kg 8x30kg
wioslo hantla 12x31kg 10x31kg 10x35kg 8x35kg
unoszenie hantli bokime 10kgx15 12kg x12 12kgx12
suwnica na nogi 200kg x12 200kg x 12 220kg x10 250kgx8
bic + tric 3ss na wyciagu
Crossfit
I OBWOD IIOBWOD IIIOBWOD
50 KG plasaka 25powt 20POWT 20POWT
50kc mc 25 powt 20POWT 20POWT
thruster 15kg hantla 30 powt 25POWT 20POWT
wyciskanie na barki 40kg 20 powt 15POWT 15POWT

nA KONIEC 10 MINUT ROWER

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
2x siłownia i 2x crossfit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2875
raczej nie dasz rady robić 2-3 crossfitów i jednocześnie tyle samo trenować na siłowni. ja na twoim miejscu robiłbym crossfit 3x tygodniowo i aeroby w dni wolne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5014
zdecydowanie polecam rozkład: aero-crossfit-wolne itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już poćwiczone %)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
witam przeprszam za brak wpisow mialem awarie komputera.JUz 2 treningi crossfit za mna wygladaly tak:

5 minut worek rozgrzewka
podciaganie maks( 8 -6-6-6-4 powt)
mc 50kg 15-15-15-15-10
wyciskanie na barki 40kg 15-12-12-12-10
thruster hantla 10kg 20-18-18-18-15
pompki 35-30-30-25-25

Zajelo mi to jakies 16 minut
Ostatnio dosyc duzo pracuje ale staram sie tzrymac trening.Co do rozkladu treningu myslalem o 2 treningach masowych(fbw) i 2 razy crossfit czy to wg was zle zestawienie??/bede teraz staral sie reguralnie wrzucac rozpiske

Dzisiejszy dzien tez pracowity jedyny wysilek oprocz pracy to 45 minut bardzo mocnego i szybkiego marszu z duzymi wzniesieniami nie wiem czy mozna to uznac za trening aero ale fakt faktem ze bylem zmeczony choc kondycje mam niezla:)Dieta dzisiaj tez tzrymana na 50%:((ok 200gr ww 160gr b i troche tlusczy

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
trenng fbw i crossfit 2 razy w tyg jak najbardziej mozna polaczyc, tylko musisz dobrze ustawic czwicznia. nie moga zaklucac regeneracji. Sprobuj wykonac Bear Complex. Dla mnie to takie poloczenie treningu crossfitowego i FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
a ile powinien trwac taki kompleks??Mam problem z obciazeniem gdyz posiadam tylko obciazenie samorobke ok50kg takze ciezko bd z dodawaniem obciazenia.

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Planuje zrobic tak: poniedzialek i piatek FBW ( PO silowni ok 20 minut aero) sroda i sobota FBW ew crossfit .Czy po takim treningu dodac jeszcze jakies aero ew worek?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
jak masz tylko 50 kg obciazenia to dla bear wystarczy.

tutaj masz pokazane. zrob 5 serii po 7 powtorzen. nastepnym razem staraj sie doadc nieco wiecej obciaznia. sztange mozeszp olozyc na zmiemie tylko po zakonczonej serii. wtedy chwila na wyrownanie oddechu i znowu jedziesz nastepna serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
ok dzieki jutro dam nrmalna silka
plaska sztanga
wioslo hantla
przysiad
wyciaknie siedzac na barki
uginanie przedramion ze sztanga+francuz lezac

Jutro wrzuce rozpiske z ciezarow

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wod+trening z workiem do sprawdzenia

Następny temat

WOD: Barbara (wasze czasy, serie)

WHEY premium