SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silne Kobiety

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6954
Kiedyś czytałem artykuł żołnierza - przeciwnika w kobiet w wojsku który twierdził że nie widział kobiety wyciskającej w leżeniu więcej niż 40 kilo. Tymczasem sam widziałem kobietę ok 35 lat, ze 165cm wzrostu i do tego w ciąży, która wyciskała 70 kilogramów!! Sam wyciskam ze 75. Widziałem też program w którym kobiety (podobno zwykłe gospodynie domowe po 3 miechach treningu) ładowały na ciężarówkę, czyli na wysokość głowy skrzynki z narzędziami ważące po 50 kilo! Mało tu kobiet więc niech panowie napiszą o najsilniejszych jakie widzieli.

KILL THE WABBIT!!!!!!

KILL THE WABBIT!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
moim zdaniem wycisk jest troche jak rajdowy samochod, morze analogia nie jest właściwa ale tylko taka mi sie nasunela na mysl.Na wynik wycisku skałada sie wiele czynników siła, wzrost przez co zakres ramion, mostek i wiele innych az do wysokosci nad poziomem morza. Myka polega na tym ze jak sie zawodnikowi zabierze sprezarke z samochodu, to mu zawodnik załozy recharger, jak sie mu to zabierze to zwiekszy dawke paliwa albo kopresje na garach, jak sie ustali moc maksymalna to sie zmniejszy mase samochodu itditd w zasadzie te przepisy istnieją i cala sprawa polega na balansie miedzy nimi. Jezeli zawodnik jeden robi duzy mostek to inny z mniejszym musi poprostu miec wiekszego powera itd na tym polega rywalizacja, nie wszyscu sa równi a wygrywa najlepszy kto ma najlepszy balans, trzeba wybierac szkole baletowa by robic lepszy mostek czy 2 kilo kretki wiecej na powera, i to jest piekne, jedni koksuja inni jedza banany a najwazniejszy jest wynik, moim zdaniem nie warto nic zmieniac bo zawsze bedzie strona pokrzywdzona a tak p[óki co kto mial plakac to juz sie wyplakal, a ciezary to naprwde sport dla ludzi o zelaznych nerwach, w koncu kazdy kidys mial ten dzien kiedy myslal a ******le to wszystko ja mam zawsze tak jak mnie cos nadupca nie milosiernie, ale mysle sobie to kryzys cos jak menstruacja minie i bedzie git!

pozdrowienia

pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590


Masz tutaj NAJSILNIEJSZA KOBITKE na Swiecie

Jill Mills

Wzrost 162 Cm

Waga 82 kg ale MASSA

Ramie 40 cm

Klatka 122cm !!!

Udo 66cm

Lydka 46 cm

Zaraz jak Znajde Zamieszcze Troszke zdjec z Tam Mila Pania

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590


Ale laska


Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6954
Czy mi pomogłeś PRZERAZIŁEŚ na śmierć!! Chyba zacznę koksować....

KILL THE WABBIT!!!!!!

KILL THE WABBIT!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590


ciekawe czy w Lasko-ciagach jest tak Dobra jak w martwych ciagach

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6954
Nawet niebrzydka twarz, ale reszta

KILL THE WABBIT!!!!!!

KILL THE WABBIT!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6954
...znaczy

KILL THE WABBIT!!!!!!

KILL THE WABBIT!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Sloneczka drogie...
A Agatke Wrobel znacie??
Popatrzcie tez na nasze trójboistki, ktore na pewno nie sa w czolowce swiatowej o "babochlopy" z Rosji w Trojboju wygrywaja wszystko.
Anka Śliwińska przy wadze 82,6 zrobila na ostatnich Mistrzostwach Europy 500 kg w Trojboju. Rekord Anki w lawce to 120 kg.
A taki "kurczak" jak Aneta Rutka - 44 kg wagi rekord zyciowy w siadzie ma cos kolo 130 kg

Jarek Olech MISTRZEM MISTRZOW w TRÓJBOJU W 2002!!!!!

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Ja raz Widzialem Agatke Wrobel i mi wystarczy nie chodzi tutaj o jej sile bo ta jest naprawde imponujaca (oczywiscie tylko jak na kobiete ) , chodzi o wyglad ... ciekawe czy ona ma jakiegos Faceta ?, moze jakis KASTRACIK :)
Mnie np jej sylwetka SORRy ale ODRAZA ... i czuje ze zbiera mnie an wymioty ...

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Agatka to nie modelka ani aktorka - ona ma byc silna a nie koniecznie ladnie wygladac.....
Zdziwilibyscie sie natomiast jak ladnie i wrecz dziewczeco wygladaja nasze Trojboistki. Zawodnicy z innych krajow na zawodach miedzynarodowym malpiego rozumu dostaja na widok Polek :)

Jarek Olech MISTRZEM MISTRZOW w TRÓJBOJU W 2002!!!!!

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
A masz jakies ich fotki ? Chociarz jedna i daje soga

A tak na marginesie to na tej sztandzie jest 180 kg a to juz jest solidnie dosyc . Pozatym to lydkie ma lepsze od niektorych kulurystek i kulturystow

To co zdobyte nigdy nie bedzie szczytem .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening II na bicie rekordu na klate!!!

Następny temat

POLSKA-RESZTA ŚWIATA-JEDNAK PORAŻKA

WHEY premium