SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siemka:)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1043
Witam wszystkich
NIe wiem czy to odpowiedni dział bo troche sprzęciku jest ale to za mało mam hantle 2 szt. po 10 kg reg. i sztanga własnej roboty + obciążenia betonowe i jakaś drewniana ławka i mam takie pytnie jaki plan ułozyć na siłe dostosowany do tego sprzętu mój cel to 100kg na klate narazie jest jakieś 85kg kiedyś było 96 ale przestałem ćwiczyć ale wtedy ćwiczyłem na dobrej siłowni aha chciałem jeszcze troche schudnąc waże 83 kg i troche mi sie przytyło, 95 w pasie do 85 chce dojść diety nie mam brak kasy narazie ćwicze już 4 tygodnie ale to bez planu z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Napisz w wiadomości to pomogę prędzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Dasz radę ogarnąć stojaki do sztangi, coby przysiady robić ?

Jeśli tak to tu masz plan:
https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

Pisany przez osobę znającą się na rzeczy, sprawdzany przez wielu, a nie jakieś "pomogę na pw"

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
on nie ma sprzętu na ten plan

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Queblo, wyczytawszy tam o sztandze, ławce, betonowym obciążeniu i wyciskanych 85 kg (w domyśle: tyle wyciska = tyle ma) uznałem, że póki co to styka, betonów idzie dorobić tanim kosztem, a jak pocisnął kiedyś i tą niecałą stówę, to sprzęt musi się całkiem dobrze spisywać


Martyś, mam w zwyczaju mówić to co myślę, a "pomogę na pw" brzmi całkiem jak "nie napisze Ci nic tutaj bo w sumie nie jestem pewien swojej wiedzy i boję się żeby mnie wszyscy nie zjechali za taką pomoc" o kwestii sprzętu napisałem wyżej

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Wejdź na moje tematy i zobacz ile pisze na forum . a jemu pomóc chce na nk. bo szybciej się dogadać można niż tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A jak byś pomógł temu konkretnemu forumowiczowi ?

Bez hejtowania się, jestem po prostu ciekawy



Edit:
Masz jakiś dziennik, gdzieś coś można przeczytać o Tobie ?
Tematów wszystkich wertował nie będę, wystarczą mi statystyki spod profilu

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2013-04-13 18:43:04

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
To niech Ci wystarczą statystyki spod profilu...
zaprosił mnie już na nk i czekam aż będzie aktywny i mu pomogę ? chcesz to się go prywatnie zapytaj albo tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Wystarczą, lektura paru wypowiedzi również

Ja się Ciebie pytam, tu teraz i publicznie, jakie widzisz rozwiązanie postawionego przez autora tematu problemu.

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Jak nie ma peklu na sprzęt to niech próbuje sam coś zrobić albo ćwiczyć na tym co ma.
mam na sprzedaż siłownie ale nie wiem skąd autor jest i czy chętny by był. a wracając do Twojego "tematu" nie sprawdzaj mnie bo nie musisz...nie ćwiczyłem tydzień bo kilka lat. i tyle co wiem to pomagam i nie robie z siebie jakiegoś eksperta wielkiego bo nim nie jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta, jakie treningi dla 15-latka ?

Następny temat

Czy powinienem zmienić plan treningowy?

Wiecej