SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siemanko praca treningi zapotrzebowanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2015
Witam
Zamierzam od stycznia zacząć robić czystą masę trenując nowym planem będzie to wyglądać tak że trenuje X5 w tygodniu każda partia x2 a następny tydzień trening w domu czyli baza pod Street Workout i hantle. Pracuję na produkcji elementów meblowych jest to praca fizyczna zaczynam pracę o 6 kończę o 14 trening na 18 nie mogę trenować inaczej ponieważ pracuje na dwie zmiany a siłownia otwarta jest od 18. Jak mam dodawać i odejmować do zapotrzebowania? 300? Dam wam zdj dla u wagi aktualnie jestem po mini cutie waga 61.5kg wzrost 160cm staż 13 miesięcy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2015
Niestety tylko 5h snu ale gdy mam na drugą zmianę czyli od 14 do 22 to śpię po 8-9h :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
A nie możesz w tygodniu ze zmianą popołudniową robić siłki w weekend? Góra-dół ciała? A pn-piątek przed pracą street workout?

Wtedy byś robił siłownię bez przerwy co tydzień bez takiego zamieniania

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2015
Niestety ale nie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Dodaj 400-500kcal na plus i obserwuj organizm. Jak będziesz czuł sie przemęczony i nie będzie postępów to dodawaj kolejne kcal.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening kondycyjny + Feeder workout

Następny temat

Poszukiwany split 4 dniowy z priorytetem na nogi na cyklu

WHEY premium