SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Siemanko BCAA w trakcie treningu

Wysłana -
Panowie jest sens brania BCAA w trakcie treningu? Innaczej nie chce bo przed treningiem kreatyna po treningu kreatyna białko :) dlatego pytam w trakcie może być ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wal kreatyne z BCAA przed ;)
Wysłana -
bcaa nie zaszkodzi kreatynie przed treningiem, ale w trakcie treningu także możesz np. rozpuścić w wodzie na trening
Wysłana -
Akcesoria myślę że spróbuję plz kreatyna przed treningiem i zobaczymy bo w trakcie woda jest ważna co nie :)
Wysłana -
mi osobiście w trakcie treningu tylko czysta niegazowana woda podchodzi, bo jak wsypywałem do niej bcaa, a innym razem miałem lekko gazowaną, to obie opcje przeszkadzały mi na treningu tylko, dlatego bcaa tylko przed biorę (na redukcji)
Wysłana -
Podczas treningu możesz ewentualnie CARBO spróbować ;)
Wysłana -
Bcaa popijane małymi łyczkami w trakcie treningu to zdecydowanie dobry pomysł . Po treningu już nie warto dawać Bcaa gdyz bedziemy zjadać zbilansowany posiłek
Wysłana -
Również stosowałem przez długi czas bcaa w trakcie treningu i jest to całkiem fajna opcja- głównie na redukcji
Wysłana -
polecam tak samo w trakcie non stop popijam bcaa z glutamina miedzy seryjkami na treningu i jest git :) po treningu wypijesz szejka proteinowego potem posilek wiec nie ma sensu po treningu brac wiec smialo pipijaj w trakcie treningu
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź