SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siemanko

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Siemka chciałbym zacząć brać białko ponieważ nie mam dostępu do naturalnego.Najpierw chciałbym sobie kupić na spróbowanie czy wgl się przyswaja i mam pytanie ile mam brać 10g? dziennie?
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 15
Waga : 60
Wzrost : 160
Staż treningowy: 2m
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): pon,wto,śro,piąt
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :
Stan zdrowia: Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: Piłka XD
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Nope
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Nope
Wrażliwość na stymulanty: Jeszcze nie wiadomo
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis: Ciało wyrzeźbione
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
żeby pokryć Twoje zapotrzebowanie na białko nie trzeba specjalnie zwiększyć wydatków na odżywianie od standardowego więc bardziej kwestia chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
"Siemka chciałbym zacząć brać białko ponieważ nie mam dostępu do naturalnego"


co masz na mysli?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Z mięsa,jajo, i inne..Po prostu bardzo mało tych rzeczy mam.


Zmieniony przez - Loczer w dniu 2017-04-04 21:13:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
To trzeba to zmienić, niczym jedzenia nie zastąpisz

Z ciekawości, co jadasz w ciągu dnia że mało masz tego białka, przy takiej wadze to nie jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
niestety bialko sluzy uzupelnieniu diety, bialnsu bialka dobowego, zeby cos uzupelnic tzeba najpierw zliczyc braki w diecie plus minus

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przy takiej masie pokryc zapotrzebowanie na bialko to zaden problem i mozna to zrobic spokojnie w 3 posilkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
A mam pytanie widziałem próbki białka po 30 g,i teraz pytanie czy mógłbym brać np dziennie 5g białka przed treningiem ?Jeśli mało miałbym tego dnia jedzenia które praktycznie nie ma białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wstaw moze lepiej przykladowy dzien co zjadasz np wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Loczer
A mam pytanie widziałem próbki białka po 30 g,i teraz pytanie czy mógłbym brać np dziennie 5g białka przed treningiem ?Jeśli mało miałbym tego dnia jedzenia które praktycznie nie ma białka?


5g białka nic Ci nie da, nie ma to sensu
jak już to cała porcja 30g po wysiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
A przypadkiem bym nie prze białkował? XD sory jak pisze jakieś głupoty ale dopiero od 4 miesięcy zaczynam się tym interesować a dopiero od 3 miesięcy zacząłem maksymalnie ćwiczyć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Mam też pytanie ponieważ na początku gdy zacząłem ćwiczyć wszystko było spoko łatwo itp lecz teraz dopiero coś się dzieje praktycznie nie mam sił na ćwiczenie a jak się wezmę to przy pompkach aż mi głowa eksploduje może brakuje mi jakiś witamin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liczba Tluszczy Nasyconych

Następny temat

Prośba o pomoc w motywacji.

WHEY premium