SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siedzenie w pozycjach rozciagajacych

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Wiele razy slyszalem o siedzeniu w pozycjach rozciagajacych w czasie odpoczynku czy jakis zajec na podlodze. Co o tym sadzicie?

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się już potrafi zrobić szpagat lub jest się bardzo blisko albo jak ma się maszynę rozciągającą to tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Nie o szpagat chodzi a o siad turecki ,motylka,zabke, lub siad wykroczny.

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W żabce to można posiedzieć minute-dwie. Dla mnie siad turecki nie jest żadnym oporem, żeby to mi jakoś pomagało bo jestem już mocno rozciągnięty. W wykroku też się długo nie siedzi. Długo to możesz siedzieć w szpagacie i np. książkę czytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja w trakcię rozciągania statycznego bardzo często oglądam TV. Praktycznie każda pozycja w której da się dłużej wytrzymać powinna być dobra.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks- pomoc

Następny temat

Ból kostki od środkowego palca ręki

Wiecej