SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sibutramina 15mg w niebieskich kapsułkach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
Witam
ostatnio wpadła mi w ręce sibutramina 15mg w kapsułkach a całość pakowana luzem w woreczku .
Kapsułki koloru niebieskiego bez jakichkolwiek nadruków i moje pytanie brzmi czy spotkał ktoś taka wersje sibu ?
nie mam pewności czy to jest oryginalny towar ponieważ po kilku dniach łykania nie czuje blokowania apetytu .

Odp

pozdro

bez masy nie ma kasy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Dziwie się ze ktoś ryzykuje i łyka takie badziewie , tymbardziej ze niezna jego pochodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
na chwilę obecną ciężko o preparat z sibutramina w skladzie dlatego też są takie tematu jak mój wynikające z niepewności autentyczności preparatu.






Zmieniony przez - zibol18 w dniu 2017-08-07 14:08:31

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-08-07 14:34:52

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94352 Napisanych postów 364293 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668689
nie wrzucamy tutaj zdjeć
nikt ci nie powie co jest w środku
ogólnie na tą chwilę nie kupisz sibutraminy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
W tych kaps zapewne masz wapno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Placebo tez ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
no to ogólnie lipa ale czego się spodziewać po handlarzykach bez minimum zasad tylko patrzą jak pogonić wyj...ke heh.

Będę szukał oryginalnej może w jakimś normalnym kraju idzie to jeszcze kupić .

Orientuje się ktoś może czy w jakimś kraju leżącym w Europie jest opcja kupienia sibutraminy bez recepty ?
Albania ,Mołdawia , Białoruś , Serbia , Ukraina , Bośnia , Macedonia ??


Zmieniony przez - zibol18 w dniu 2017-08-31 22:19:21

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
podbijam pytanie z postu powyżej , czy w jakimś z wymienionych państw można kupić bez recepty lek z sibutraminą w składnie ?

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94352 Napisanych postów 364293 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668689
W żadnym nie ma tego leku nigdzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
Nie ma w krajach które wymieniłem powyżej czy w ogóle został on wycofany na całym świecie ?
info w necie nie wiele na ten temat.

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94352 Napisanych postów 364293 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668689
Z tego co wiem jest nigdzie nie do dostania ,nawet firmy UG może mają ze 3 w swojej ofercie sibu i to obok sibu nie stało.nie kupisz sibutraminy na razie ,chociaż jest szansa bo czytałem na jakieś stronie że lekarze chcieli powrotu tego leku .może się wróci jeszcze kiedyś.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Tura prop badania

Następny temat

Badania do kontroli.

WHEY premium