SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka - Wzrost?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
W tym roku skończę 17 lat, mam obecnie 1.79 wzrostu i chciałbym urosnąć jeszcze kilka centymetrów, minimum 1.85 , od 2 lat w ogóle prawie nie urosłem, może góra 3 cm... Są jakieś tabletki na wzrost albo ćwiczenia?

Dlaczego tak mi zależy? - Uprawiam sport, siatkówkę - gram na pozycji libero, niby wzrost nie potrzebny ale 185 cm to już coś, proszę o porady...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
mezczyzna z reguly rosnie do 18 roku zycia, jednak jest to cecha indywidualna. Skoro jednak piszesz ze juz nie rosniesz to watpie zebys urosl znaczaco i nic juz z tym nie zrobic, tzn niby sa jakies hormony itd itp ale nie stac Cie na to

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
skąd wiesz że mnie nie stać, możesz opisać szczegółowo?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
nie moge bo sie na tym nie znam
1

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
aha, szkoda, a może jakieś ćwiczenia albo coś pomoże? od czego to zależy dokładnie ile urośniemy, wiem że zależy od rodziców hah :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
zadne cwiczenia Ci nie pomoga, od genetyki czlowieka

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
:((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mężczyna rośnie do 21 roku życia. Są znane przypadki, jak np. Mariusza Wlazłego, który w wieku 23 lat urosnął 3cm. Co do tabletek... Są hormony ale podaje się je bardzo niskim osobom w okresie dojrzewania. Fakt, że 185cm to już "coś" ale jeżeli jesteś dobry to wzrost nie jest ważny(ofc dla libero). Co do ćwiczeń... Raczej takowe nie istnieją ale koszykarz z NBA(nie pamiętam kto) mówił, że w wieku 18 lat przed snem trenował(pobudzał organizm ćwiczeniami). Miało to na celu pobudzić przysadkę do aktywniejszego produkowania hormonu wzrostu podczas snu(podczas snu rośnie się najwięcej). Pozdrawiam!

Zmieniony przez - tit_num w dniu 2008-06-16 11:50:14

Zmieniony przez - tit_num w dniu 2008-06-16 11:50:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
To ja będę spał cały czas :) heh, ale żartowniś :D , pozostawiam to wszystko genom, i zobaczymy co wyjdzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 523
unders moim zdaniem na pozycji liber im niższy jestes tym bardziej "ruchliwy" szybszy sprawniejszy, a wazniejsza od wzrostu jest technika, sam gram na rozegraniu i wiem ze bez dobrego przyjecia to ni hu hu (takze sciana sciana i jeszcze raz sciana)
1

"...Bo biały murzyn jest tylko jeden.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olej silnikowy a omortyzator?

Następny temat

Zespoły II liga PLFA

WHEY premium