SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie w koszalinie?

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15927

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5435
No więc chciałbym się dowiedziec gdzie w Koszalinie są silownie i które polecacie? Proszę od razu o podanie ceny wejścia jednego lub za karnet miesięcznyMieszkam na Gnieźnieńskiej więc najlepiej gdyy była nie daleko pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
Drogi Damianie jest fajna siłownia ale w Koszalinie bardzo tania po okazaniu dokumentu ze się uczysz czy tam legitymacji płacisz tylko 40zl .Boz reaktywacja wpisz to w gugle plan treningowy tylko 10zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Czesc,

Fajna Siłownie masz na Bogusława - BOZ REAKTYWACJA.

Naprawde dobry klimat a wjazd o ile dobrze pamiętam to 7,50 zł

Trzymaj Linka

http://www.boz-reaktywacja.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
lukne sam na ta boz. a ja uczeszczam do odnowy dobry sprzet,duzy czy maly za karnet place 55zl miesiecznie
www.fitnesstudio.home.pl

Zmieniony przez - m3ta w dniu 2009-09-06 11:25:34

Zmieniony przez - m3ta w dniu 2009-09-06 11:27:49

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1000
Ja chodze do athletic w hotelu gromada (dawna arka) http://athletic-koszalin.prv.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
prezes ty leniu

masz w forum silke gimnasion :)

http://www.gymnasion.pl/component/option,com_kluby/task,view/idcity,13/Itemid,128/ 
1

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
jabi-on chcial blisko a nie tanio

ze ty na klamach oszczedzasz miedzy blokami .... :p


blisko ma tez arke

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5435
Dzięki wam za pomoc. Na pewno jeszcze kiedys komuś pomoże ten temat. Na tygodniu dowiedziałem się że można korzystac z siłowni szkolnej (samochodówka) więc tam będe cwiczył Gdybym miał abona byłyby sogi Ps. Od początku tygodnia zapisuję się na boks do p. Warchoła. Miał kiedyś ktoś okazję cwiczyc boks u niego? Jak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
kiedys dobrze trenowal teraz ma to w dupie powiem ci nie cwiczylem tam nigdy, ale mam znajomych ja osobiscie uczeszczalem na bjj bo od uderzen w boksie mozg sie lasuje

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 755
Witam! Podbijam temat. Mieszkam obecnie na Rokosowie. Interesowałby mnie namiar na jakąś siłownie, z dobrym sprzętem, najlepiej w okolicach, z cenami przystępnymi dla studenta. Niestety, siłownie które reklamują się w internecie i można je wygooglować znajdują się w innych częściach miasta, a zależałoby mi na tym aby mieć jakąś nieopodal. Sorry, że być może zwracam się z banalną prośbą, jednakże jestem nowy w tym mieście.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

ADAM ADAMSKI - STARGARD SZCZECINSKI- SPOTKANIE - 07.09.2009 - SILOWNIA PICCOLO

Wiecej