SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie w Jarosławiu.

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10393

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5042
Gdzie w Jarosławiu znajde jakas siłownie ? mozecie jakas polecic i cos o niej napisac ? ceny/sprzet/ludzie

z gory dzieki !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189
takze mnie to interesuje wiec czekamy na opowiedzi :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5042
h3ro1n3

jesteś może z okolic jarosławia czy coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189
jak narazie to z jarosławia, przeprowadzilem sie na rok szkolny z rudolowic. wiem ze na Witosa jest silka ale potrzebuje jakiejs troche blizej.. w centrum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5042
ja zaczynam nauke na pwsz wiec moze tam bedzie udostepniona dla studentow.. oby..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189
niezła przemiana na fotkach w profilu.. ja chce zacząc przygode z kulturystyką bo wyglądam jak Ty na pierwszym zdj, troche sprzętu do silowni juz mam ale nie mam pomieszczenia :/ piwnica czy suszarnia odpada, no i dlatego szukam jakiejs blisko umieszczonej silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5042
puki co jeszcze nie mieszkam w jaroslawiu, ale wyczailem w centrum sklep z odzywkami i jak bede w jaroslawiu to podejde tam i zapytam o silownie, jak cos to dam Ci znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Tez zaczynam nauke na PWSZ
Silownia jest na PWSZ, na Witosa , nad Sanem, na przedmiesciach

ceny co i jak chcecie wiedziec to pisac na priv

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2009-09-23 09:29:39

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189
a dokladniej na AK ;] bylem tam wczoraj. wiec tak : silownia mała, podzielona na 2 czesci ta droga bardziej dla kobiet.. karnet 75zl- 10 wejsc lub 90-dowolna ilosc wejsc. a na PWSZ dostepna tylko dla studentow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kolo kina chyba tez maja chlopaki w piwnicy silke bo kiedys widzialem ze cwicza tam sobie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
nad sanem gdzie konkretnie ?;>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mosir jasło

Następny temat

Koszty treningów w Rzeszowie

WHEY premium