SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie w Bytomiu - co i jak?

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15945

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
Witam!
Z siłowni w Bytomiu znalazłem 2 działające:
Progress - Bytom, Jagiellońska 4
MOSiR - Bytom, Parkowa 2
Są jeszcze jakieś w Bytomiu? Bo ostatnio byłem w Tropicu a tam cisza Podobnież przeniesiony został na Łagiewniki.
Jak myślicie opłaca się wydać te 75PLN na karnet w Progressie? (Jak dla osoby uczącej się jest to dużo i musiałbym dokładać)
Bo na MOSiR to nie ma co iść - stary sprzęt, niektóre uszkodzone, a trener w kanciapce sobie siedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak jest z klientow w silowni? Przeludnienie, ze nie ma jak sie ruszyc? :)
Myslalem w sumie nad CSP, ale z centrum jest dosc daleko i srednio bede wiedzial jak dojechac na poczatku. Cena 100zl (wiec tylko 10zl wiecej), a ladnie sie prezentuje na zdjeciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91744
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Tropic to dzisiejszy Fitnes? bo jakis czas temu jeszcze w fitnesie bywalem zdaje sie 60zł karnet (chodzi mi o Fitnes kolo Forte)

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
bardziej chodzi mi o coś w centrum :)
Do tropicu miałem jakieś 100m :D
Ale co powiecie o Progressie? Warto inwestować kasę w tą siłownie? Są trenerzy którzy wszystko wytłumaczą i pomogą, jeśli ktoś ma problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Fitnes jest kolo Forte (dworcowa w bramie) wiec to scisle centrum

co do progresu to mozesz spytac Bartheza bo niedawno rozmawialismy troche o silowniach.

https://www.sfd.pl/Szukam_dobrej_siłowni_w_okolicach_Piekar_Śląskich,_Będzina,_Wojkowic-t552642.html

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2010-01-02 14:44:32

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
a, Ty chodzisz do Fitnes tam koło Forte?
Jeśli nie, to gdzie pomykasz? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Ja jakis czas temu chodzilem do fitnesu ale wtedy jakos trafilem ze duuzo wiary tam bylo (17-19h) i wkoncu zaczelem cwiczyc w domu , chcialem robic gdzies se swoja silke ale jak dotad ciezko o pomieszczenie wiec musze jakos w domu ogarniac temat niema najgorzej ale jednak wiecej miejsca by sie przydalo.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6441
Nie zgadzam sie z twoim opisem silowni OSIrowej sprzetu teraz bardzo duzo dokupili nie brakuje ciezaru a co do instruktora to jest dwoch i sa strasznie wporzadku tylko ze kazdy ma inny poglad jeden typowo kulturystyczny a drugi bardziej sprawnosciowy :) Tylko ze z powodu remontu basenu silowania bedzie nieczynna

Nie boje sie przeciwnika który ćwiczy 100 rożnych technik,boje sie tego co trenuje jedna technikę 100 razy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6441
A co do silowni na miechowicach to sa dwie studio77 ale strasznie drogie karnety powyzej 100zł no i jeszcze progress silesia chodzi tam duzo naprawde olbrzymich ludzi xD ale sa wporzadku instruktorem jest tam Joanna Krupa wielokrotna mistrzyni polski w kulturystyce

Zmieniony przez - XFighter w dniu 2010-01-03 11:06:05

Nie boje sie przeciwnika który ćwiczy 100 rożnych technik,boje sie tego co trenuje jedna technikę 100 razy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 686
Na Progressie jest naprawdę ok :)
Karnecik ulgowy 75zł - 20 wejść, dużo sprzętu, kilka sal :)
Minusem jest dużo ludzi w godz. 17-19, ale oprócz tego to wypas :D
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka atmosfera jest na siłce tam koło Forte? Jest tam jakiś trener?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SuperGYM

Następny temat

Siłownia Św-ce, Chorzów, Katowice dla początkującego.

WHEY premium