SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Rzeszów

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówcie, gdzie uczęszczacie i jak tam jest :D. Ja zachaczyłem o Sparte, fajna atmosfera, sporo sprzętu, tylko ostatnio coś zaczęło dużo ludzi przychodzić, w końcu lato idzie :D.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
sezonowcy

naszczęście mam własną ciasna ale własna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
buby nie ma jak własna siłownia, ćwiczysz kiedy chcesz, nie musisz dojeżdzać i nie musisz się obawiać że ktoś Ci zajmie jakiś sprzęt.
Jeszcze nie mam własnej siłowni ale pracuję nad tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dokładnie tak jest


niedlugo ejszcze sobie zrobie wyciag i będze git tylko mało miejsca jest ale dam se rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Cool Gym juz prawie rok i nie narzekam a wrecz przeciwnie...
1

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
Polecam silownie "Pitbull" na osiedlu Zimowit - fajny klimat, spoko ludzie, mozna dobrze pocwiczyc. Wlasciciel ma duze pojecie o kulturystyce wiec jest fachowa pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
ja zaczynalam na Olimpii potem przeszlam na 12 Ton a teraz cwicze na silowni o nazwie HALA na Podpromiu...dla mnie BOMBA:):)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
mam pare km do Rzeszowa ale moze kiedyś byśmy się ustawili na jednej siłowni???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
alez prosze bardzo:) jestem codziennie rano:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Cool-Gym. Ostatnio tez duzo ludzi sie pojawilo. Sprzet jest ok. Ogolnie bardzo fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2643
Bardzo fajny pomysł z tym informatorem podkarpackim,byloby jeszcze lepiej gdyby ktos wypisał gdzie w Rzeszowie można zapisac się na różengo rodzaju sztuki wlaki(Krav maga,Boks itp.) Moze utoworzenie nowego tematu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Sztuki walki - Rzeszów

Wiecej