SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w TV

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
Mam pytanie czy znacie może kanały , lub programy nawiązujące do kulturystyki , siłowni ? Na jakich kanałach są takie programy i kiedy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ja mam sporo kanałów a się nie spotkałem nigdy... Jedynie na TVN turbo "Nie ma lipy" leci...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Leci jeszcze ostatnio MMAster ale też wydaje mi sie że tam wszyscy ci zawodnicy mają po prostu znajomości....

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
nie wiem czemu nie ma nic takiego , taki popularny sport (według mnie :) ) a nic nie ma ;/ wiem że w lecie widziałem ojciec coś oglądał ale nie pamiętam na jakim kanale , wiem że były pokazy kulturystyczne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
No w TV to raczej nic nie ma kiedyś coś było pamiętam na kanale TV4(bodajrze)
Na Youtube jest ciekawe np "Zapytaj Trenera" ostatnio oglądałem sobie




1 Cześc na 6 Polecam
uuu trochę to stare już no ale może ktoś nie widział xd

Zmieniony przez - Pov3r w dniu 2012-12-30 21:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys na tele 5 bylo Akademnia Fitness i Kulturystyki... lecz teraz nie leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Jak byłem dzieciaczkiem, pamiętam zawody kulturystyczne na różnych kanałach. Teraz nie ma nic.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3388
o własnie dragsp o to mi chodziło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Nie ma niestety, jedynie nie ma lipy, ale to też taka bardziej pozerka...

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Do niedawna na poloni 1 leciało, jeszcze w tym roku widziałem akadamie fitnes i kulturystyke.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3977
z polskich nie ma ale widzialem ostatnio jak latalem po kanalach jakis zagraniczny i tam były cwiczenia itp wielkich gosci jak chcesz poszukam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stojak na obciążenie- wymiar...

Następny temat

Perfekcyjne mierzenie ciała

WHEY premium