SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w Lublinie pólnocno-wschodnia część miasta.

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2795

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Hej ludzie!
Szukam dobrej siłowni w lbn jak najbliżej centrum miasta...
Jestem laikiem i zależy mi na czujnym okiem trenera oraz pomocną dłonią.
Zainteresował mnie SportsPark (mam do niego najbliżej) a na Sławinie nie ma żadnej siłowni... więc trzeba dojechać...
Zależy mi na szybkiej odp.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1345
SportsClub jest otwarty od 7 na bank :) ja chodzę tam od listopada i nie mam żadnych zastrzeżeń :) atmosfera w porządku i wyposażenie też niezłe i ciągle coś nowego dochodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Uważaj na niektórych trenerów z Lublina, bo jak Cię poprowadzą to skończysz na wózku ...

Lepiej na forum ułożyć trening,dietę i dać do sprawdzenia

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
A gdzie dokłądnie tacy słabi instruktorzy są? Jaki klub/siłka?;) żeby wiedzieć gdzie nie iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Tzn. ja i tak będę jakoś sam układać dietę... jest tutaj sporo przykładów... a co do planów to będę sam jakoś nad tym myśleć.
Ja mieszkam na zadupiu... i aby dojechać do jakiekolwiek siłowni muszę jeździć 2 autobusami... a nie chcę jeżdzić aż na Tatary... Kawał drogi, często są korki...
Najbliżej wychodzi mi SportsPark... byłem tam raz na squashu i ogólnie wydawało się być wszystko ok. Było dość mało sprzętu nie wiem czy by mi on pozwolił zrealizować cały plan (nie wiem,... ja się w końcu nie znam)... może teraz coś się zmieniło.
Jaki w SportsParku jest trener? Można ma zaufać? Jest pomocny i można na niego liczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Aby zrealizować dobry plan potrzebujesz tylko sztangi,sztangielek,ławeczki i stojaków na siady

Nie będę leciał po nazwiskach ale trener z UP powiedział że mc to ćwiczenie zbędne i nie przynosi większych korzyści - nie wyobrażam sobie treningu bez mc.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
Powiem ci tak. Mój trenej który mnie szkolił też nie preferuje martwego a jest zaj**iście rozj**any... Także to sprawa indywidualna.
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Ja rozwarzam SportsClub i FitClub... z racji z tego, że są obok siebie i mam do niech najbliżej... Olimpia ode mnie jest na 2 końcu miasta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Martwy ciąg - najlepsze ćwiczenie wielo-stawowe i prawie największa odpowiedź hormonalna

To że jest rozj*** nie znaczy że ma wiedzę.

Wielu czynnych użytkowników tego forum ma dużo większą wiedzę od większości trenerów.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 563
Przy wojciechowskiej przy szkole. Na kraśnickich za wojciechowską. Na głowackiego przy racławickich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
Dynamic Gym na Narutowicza.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobry lekarz sportowy w Lublinie

Następny temat

Ubrania Lublin

WHEY premium