sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Siłownia start

Wysłana -
Witam niebawem przeprowadzam się, a mianowicie do miasta Mering w Niemczech, jest tam siłownia
https://www.clever-fit.com
No i mam pytanie nigdy nie byłem na siłowni, takiej płatnej zawsze u jakiegoś znajomego albo u siebie,
Domyślam się ze trzeba wykupić jakiś karnet.
mam parę pytań odnośnie tego.
W jakich godzinach jest zwykle najmniej ludzi?
ile taki mniej więcej karnet kosztuje?
CZy obowiązkowe są buty na przebranie?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Serio pytasz czy buty na zmianę? Tak buty wypadało by mieć na zmianę. Co do ceny to podałeś stronkę gdzie będziesz chodził i ceny nie umiesz znaleźć? 19.90 euro na miesiąc i 19.90 wpisowego. Co do ilości ludzi to zależy, można bawić się zgaduj zgadulę, ale obstawiam, że w godzinach 15-20 będą największe tłumy.
Jak pytasz o takie podstawy to dodam jeszcze kolejną oczywistą oczywistość. Należy mieć dodatkowy ręcznik żeby kłaść go na ławkę jak się na niej kładziesz lub ogólnie wycierać po sobie pot. Niestety nie wiem dlaczego, ale ludzie mają z tym problem.
Wysłana -
u mnie najwiecej jest 16-19 ale tylko w poniedziałki jest największy tłum reszta dni ok. Buty oczywiste że trzeba zmienić, pewnie w regulaminie wsyztsko jest napisane co do butów, czy odkłądania obciązenia na miejsce itp aspekty użytkowania siłowni
Wysłana -
Zalezy od kraju, zależy od miasta.

Ale statystycznie najwięcej jest po południami i wieczorami i też nie w każdy dzień.
Wysłana -
anubis84
u mnie najwiecej jest 16-19 ale tylko w poniedziałki jest największy tłum reszta dni ok. Buty oczywiste że trzeba zmienić, pewnie w regulaminie wsyztsko jest napisane co do butów, czy odkłądania obciązenia na miejsce itp aspekty użytkowania siłowni

Międzynarodowy dzień klaty :D
Wysłana -
No nic pozostaje niedziela, gainery,creatyny itp droższe-lepsze niż w Polsce?
Wysłana -
Nie koniecznie droższe suplementy są lepsze.

Pochodzisz przez tydzień nas siłownię to się dowiesz jakie jest obłożenie w godzinach które Ci pasują

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-16 16:52:48
Wysłana -
Pozostają Ci pozostałe dni tygodnia. Zresztą jak się wybierzesz to się przekonasz. Może Niemcy nie obchodzą światowego dnia klaty w poniedziałek. Co do gainerów i kreatyny to nie wiem czego się spodziewasz, ale pod względem składu nie powinno być żadnych różnic. A co do cen, nie wiem jakie będą. Nie chce mi się za Ciebie tak łatwej rzeczy szukać w necie, ale jestem pewien, że nie będzie Ci się opłacało z PL przewozić.
Wysłana -
Kornel628
No nic pozostaje niedziela, gainery,creatyny itp droższe-lepsze niż w Polsce?

To samo, chyba ze są dosypki co za granica jest częstsze .
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź