SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia pyton warszawa praga płd

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
Chodzi ktoś tam? bo mam parę pytań:
1) Czy jest tam tłoczno? - ćwiczę w godzinach wieczornych lub popołudniowych
2)czy trzeba czekać aż się zwolnią stojaki pod przysiady, czy są często zajęte?
3) czy jest tam dużo wolnych ciężarów , sztang, hantli?

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
chodzilem kilka miesiecy ale jakies 2 lata temu

1) tlumow nie pamietam zeby tam bylo
2) spoko
3) jest osobna salka z samym wolnym ciezarem

ogolnie silka z cyklu bardziej tych hardcorowych dla mnie jedyny wiekszy minus ze brudno strasznie , zreszta masz duzy temat na forum o tej silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
ok dzięki za info, poszukam tego tematu

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
no dzięki, już znalazłem sam, a co do siłowni to po przeczytaniu tego tematu niezbyt mam ochote się tam zapisać, chyba bardziej się pure opłaci

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no pyton i pure to calkiem inny klimat raczej nie ma szans zeby jedno i drugie sie podobalo bo sa to bardzo rozbieżne kluby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
no wiem, kiedys chodzilem na herkulesa bo było tanio, potem jak podwyższyli przeniosłem się na saską i przyzwyczaiłem się do czystych siłowni z szafkami i prysznicem lecz mało sprzętu tu mamy więc szukam czegoś w okolicy saskiej kępy poniżej 100 miesięcznie z prysznicami i szafkami i dużą ilością sprzętu głownie wolnych ciężarów, więc chyba pure może być dobrym wyjściem,
co do pytona to niby ceny kuszące ale jak mam szukać hantli lub obciążenia 10 minut ( tak jak ktoś napisał w temacie) to niezbyt mi się podoba, no ale w sumie przejdę się do obydwu zobaczyć na własne oczy jak to wygląda
pozdrawiam

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Olimpia jest teraz za 130 jakby coś.
Poza tym w Herkulesie podnieśli o ile? 10 złotych? %)

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-06-19 22:37:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
3 lata temu było za 60-70, rok temu już za 80 a teraz to nie wiem, poza tym było tam obleśnie i niechciało im się czasem otwierać nie mówiąc już o tym że w weekendy nieczynne, no czasem może w sobote
130 olimpia? oferta kusząca zwłaszcza że to dosyc ekskluzywna siłownia

rzeczywiście teraz promocje wakacyjne na olimpie na stronie zerknąłem
dzięki za info

Zmieniony przez - meverick w dniu 2013-06-20 11:45:43

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3435
Herkules masz 80/miesięcznie lub 210/kwartał (czyli 70zł/mc).
Rano jest otwierane, poprawiło się to sporo, ew telefon i ktoś podjedzie w 10min. W niedziele i święta zamknięte, ale zawsze można zgadać się z kimś komu wtedy wypadnie trening.

Zmieniony przez - PanTomeusz w dniu 2013-06-20 22:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Jak masz którekolwiek Pure blisko to uderzaj do tego nowego w centrum przy rotundzie pod koniec miesiaca maja tam promocje w granicy 100 zł na wszystkie Pure w wawie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

szukam pracy

Następny temat

Pure Jatomi Fitness Club

WHEY premium