SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia pod kątem boksu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witam!
Mam pewien problem z połączeniem tych dwóch sportów, które uprawiam amatorsko i dla siebie.
Dotychczas wszystko było w jak najlepszym porządku, mogłem sobie pozwolić na 3 siłowni w tygodniu. Podczas tych 3 treningów siłowych mogłem pracować nad każdą grupą mięśni co dawało mi satysfakcjonujące efekty.
Mój problem polega na tym, że prawdopodobnie nie będę mógł sobie pozwolić na więcej niż 2 treningi siłowe w tygodniu.
Jak mam teraz ćwiczyć na siłowni? Czy jest możliwość, żeby podczas 2 dni treningowych popracować nadym całym ciałem nie "olewając" żadnej grupy mięśniowej?
Proszę o porady.

ps.
Nie ukrywam, że moim priorytetem jest boksowanie.
Celem treningowym jest zwiększanie siły i masy (co przy 3 dniach treningów się udawało).
Dni w jakie chodzę na siłownie to wtorek i sobota.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
jeżeli chcesz zwiększać masę i siłę to przede wszystkim musisz sie przylozyc do diety i silowni, bym odpuscil jeden dzien boksowania dla ciężarów i trenowal 3x/tyg, a pozniej tylko dla utrzymania formy siłowej 2x/tyg FBW
swoja droga - w zlym miejscu temat

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
z całym szacunkiem didek, bo ja cię szanuję ale co to k***a za rada w ogóle?
>cześć potrzebuję siłownie pod kątem boksu
>olej boks rób siłownię
ja rozumiem, że tu 90% osób uważa, że trening na siłownie to jedyny słuszny, ale bez przesady

Co do treningu siłowego: rozumiem, że interesują cię tylko typowe "ciężary", bo treningi obwodowe i wytrzymałościowe masz zapewnione w ramach boksu?

Jeśli tak, to fbw 2x w tygodniu zrobi robotę, ale raz na 2 tygodnie bym proponował znaleźć ten 1 dodatkowy dzień, żeby przetyrać nogi (wtedy nie robisz nóg na pozostałych treningach, ale to też nie jest ci jakoś niesamowicie potrzebne). Możesz się opierać na ćwiczeniach crossfitowych, które robią dobrą robotę przy sportach walki. Np.

dzień 1
1. power clean
2. dipsy
3. podciąganie/wiosłowanie pendleya
4. push press
5. wyciskanie sztangi wąskim chwytem + uginanie ramion z sztangą
na koniec możesz dorzucić brzuzch, potem jakąś skakankę/burpees/sprawle

to jest tylko moja propozycja, opcji jest milion, ale generalnie przy 2 treningach w tygodniu fbw to jedyna opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
Przyjacielu, to było pisane dwa lata temu
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
k***a, idę op******ić laurę. proszę wybaczyć za górnictwo, to nie moja wina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zostałem oszukany, proszę wybaczyć, przyszedłem tu z linka :D

i jeszcze zacytowałem posta zamiast edytować, jezus maria...


Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2016-10-08 22:22:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a ja weszłam ze strony głównej na ten temat jakims cudem i nie zauwazyłam haha i wysłałam wiktorowi link, bo sie z tą odp didka w ciul nie zgadzam XD (moze byc warn, nie ma problemu, zasluzyłam haha )

archeology lvl expert, 2w1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jesteśmy niczym indiana jones
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
..ostatnio na strone glowna wrzucaja posty z 2007

Archiwum X

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ktoś czeka 9 lat na odpowiedź, najwyższy czas
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] No to hardkurowo! Siła i wytrzymałość !

Następny temat

Bercik- 2014/2015 walczymy dalej, nowy dziennik

WHEY premium