SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia nad Kortówką. Czynna na wakacje czy nie ?

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4944

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
Jak w temacie.Orientujecie sie jak funkcjonuje o ile funkcjonuje podczas wakacji siownia w Kortowie, nad Kortwka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8583
Do konca czerwca 17-19. A jak bedzie pozniej to sie okaze, prawdopodobnie tak jak w czerwcu.

Pieniadze szczescia nie daja - ludziom bez wyobrazni.

"A ch*j Ci w dupe stary, ja tu na deszczu, wilki jakies!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
Ok. Dzieki wielkie. A jak tam z ludzmi? Dużo chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8583
Teraz jest juz luz.

Pieniadze szczescia nie daja - ludziom bez wyobrazni.

"A ch*j Ci w dupe stary, ja tu na deszczu, wilki jakies!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8583
Jutro ostatni dzien wakacji, w ktory bedzie otwarta silownia nad kortowka. Dolujace, ze stalych klientow traktuje sie jak nieuzyteczne scierwo, tylko dlatego ze przyjezdzaja kolonie

Pieniadze szczescia nie daja - ludziom bez wyobrazni.

"A ch*j Ci w dupe stary, ja tu na deszczu, wilki jakies!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
No to nie pocieszyłeś mnie w tym momencie. Ale fakt faktem, że Wuefiscie nie mogą znaleźć ludziom 2 godzin dziennie... Kiedys tez chcieli ćwiczyc.

Co teraz pozostaje najtańsze na mieście z siłowni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8583
Ja chyba pojde do Kazika.

Pieniadze szczescia nie daja - ludziom bez wyobrazni.

"A ch*j Ci w dupe stary, ja tu na deszczu, wilki jakies!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
Jestem studentem UWM. Mam pytanie: można tam ćwiczyć na tej siłowni? Jaki jest cennik? Bo chciałem tam chodzić z własnej woli 3x w tygodniu, bo zapisałem się tu na w-f ale on jest tylko 1x w tygodniu, a chciałbym chodzić 3x w tygodniu? Z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3058
Można normalnie...
Nie wiem jak teraz jest z godzinami, ale w tamtym roku przeważnie było od 17 do 19 i od 19 do 22. W poniedziałek idę i obczaję
A cennik dla studenta to 4ziko za wjazd.

Ból jest chwilowy, chwała trwa wiecznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
Dzięki za odp.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Olsztyn - silownie na zaduche

Następny temat

Ceny karnetów na siłownie w Olsztynie.

WHEY premium