SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia domowa 19lat staż 8miesiecy jaka ocena?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 214
Siemka jestem nowy w grupie i w sumie nowy na siłowni staż niby 8miesiecy z przerwami nie które nawet długie, regularne treningi Od września, typ budowy ektomorfik który może jeść dużo dużo jedzenia i nie tyc, początkowe problemy ze siła kiedyś wycisnąć 36kg na klatkę był problem teraz? 68kg wchodzi moja waga jak zaczynałem 53kg teraz 60kg wzrost 168cm treningi fbw od września, zdj z napinka i bez napinki jaka jest wasza ocena? Pięta Achillesa moja to klatka bardziej tendencja do pleców barków szybko duże były oraz biceps z 30 na 34, wiek 19lat polecacie coś? jak oceniacie? Dodatek to że choruje na nadciśnienie tętnicze i nie mogę ćwiczyć tak jak wszyscy ciągle na coraz większych cieżarach muszę się przystosowac przez jakiś czas na większych żeby było dla mnie za małe żebym mógł zwiększać no i mam siłownię w domu tzn. Ławeczka i hantle i to wszystko

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witaj


Tak naprawdę w siłowni domowej można zbudować solidną sylwetkę i nie tylko Ty tutaj jesteś przykładem. Wiele osób trenujących w warunkach domowych brało później udział w zawodach. Na dobrą sprawę do rozbudowy masy mięśniowej nie potrzeba nowoczesnych maszyn, bieżni czy orbitreków. Jeśli ktoś chce zakładać siłownię domową to polecam zakupić podstawy, takie jak :


-sztanga, najlepiej olimpijska

-obciążenie, które można zrobić samodzielnie

-ławeczkę z regulacją skosu

-osobne stojaki


To jest podstawowy sprzęt na którym można trenować przez kilka bądż kilkanaście pierwszych miesięcy i rosnąć jak na drożdzach. W późniejszym etapie przydadzą się poręcze do pompek, drązek do podciągania, sztangielki, wyciągi i gryfy łamane/modlitewnik. Niczego więcej już nie potrzeba, by stać się wielkim i silnym. Sam trenuję na siłowni, gdzie nie ma więcej sprzetu.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364204 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668408
wszystko zarysowane , musisz się skupić na jedzeniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 214
Czyli masowka może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364204 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668408
Jak najbardziej tylko z glowa bez zalewania mocnego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obecna forma do oceny

Następny temat

Pierwsze efekty do oceny.

WHEY premium