SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia dla wymagającego Warszawa okolice Mokotów.

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 525
Witam, moja sytuacja jest specyficzna przeprowadziłem się do Warszawy jestem oficerem marynarki handlowej plywam na morzu, pracuje 4 miesiące na morzu i potem 4 miesiące jestem w domu i tak w kółko. Warszawa jest duża pełno siłowni ale ciężko jest znaleźć taką która spełni moje oczekiwania. Mieszkam na Dolnym Mokotowie. Ze względu na moja sytuacje nie wchodza karnety na okres dłuższy niż miesiąc. Karnet będę oplacal co miesiac.
Dobrze gdyby siłownia była w miarę blisko mojego miejsca zamieszkania ale dużo ważniejsze jest żeby była dobra i spełniała moje wysokie wymagania i oczekiwania. Szukam bardzo dobrej siłowni z karnetem open nie przekraczający miesięcznie 200ł. Oczekuję żeby siłownia była duża przestrzenna miała dobry nowy sprzęt, konieczna jest również pusta salka gdzie można skakać swobodnie na skakance, siłownia musi być też wyposażona w worki treningowe koniecznie , fajnie by było gdyby była tam możliwość uprawiania crossfitu z jakąś grupą lub sama salka do crossfitu. Dobrze żeby siłownia była połączona z klubem sportów walki najlepiej kick boxing, thai box, MMA ale nie jest to konieczne bo wiem że czasem lepiej jest dobrać sobie oddzielnie siłownię i oddzielnie klub sportów walki. Nie interesują mnie trenerzy personalni i instruktorzy kulturystyki bo jestem doświadczony mam wiedzę na temat ćwiczeń, diety także trenerzy fitnessu są zbędni. Siłownia ma być nowoczesna w dobrym stanie tak samo jeśli chodzio sprzet, i ma tam być czysto, solarium to dla mnie rzecz zbędna jeśli ktoś bierze to pod uwagę. Zależy mi na miłej nie leniwej obsłudze siłowni. Szukam kilka namiarów na dobre siłownie spełniające te warunki, tak czy inaczej będę musiał się przejść po kilku które wymienicie i sprawdzić je osobiście. Bardzo proszę o podanie nazw adresów kilku siłowni obiektów sportowych spełniających te warunki. Będę wdzięczny za pomoc.

Bigger,Faster,Stronger.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia Warszawa blisko Pl. Zawiszy lub ul. Marynarskiej

Następny temat

Depilacja laserowa gdzie polecacie?

Wiecej