SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia czy SW?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 721
Witam, zainspirował mnie temat w dziale MMA jednego z użytkowników.

Zadał pytanie co jest lepsze, Sztuki walki czy siłownia. Większość uzytkowników była zdecydowanie za SW, wkońcu to dział o SW ;p

Mam do was pytanie. Co jest lepsze SW czy Siłownia.

Siłka plusy.
- ładna, estetyczna sylwetka, pewnośc siebie.

minusy
- ćwiczysz, ćwiczysz, przestajesz ćwiczyć, spadki sylwetki siły.
-bardzo dużo wyrzeczeń.


SW plusy.
- pewność siebie na ulicy. można sie wyładować
-mniej wyrzeczeń

minusy.
słaba sylwetka.

Jestem Ciekawy waszej opini, bo sam stoje przed takim wyborem. peace.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Karol3672
1 pytanie na samym pocżatku sama prawda tylko taki kick boxing cos tam sylwetke porpawi ale słabiutko
nie odkopuj starych tematow sprzed paru lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
zależy od piorytetów. Ja pierw trenowałem 3 lata sw później się na siłkę przerzuciłem ze względów zdrowotnych. Może wrócę jak zdrowie pozwoli no ale to już nie w moich rękach. Wiem jedno, że jak trenowałem sw miałem większą pewność siebie która mnie pewnego razu zawiodła i się ostro przejechałem po starciu z 12 typa taki kozak jestem proponuję dla ogarnięcia pierw SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4187
Można połączyć jedno i drugie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
no dokladnie, po co to wogle porownywac. jedno i drugie to ciekawa sprawa. mozna pakowac i walczyc, nie ma przeszkod przeciez :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
śmieszą mnie takie tematy przecież można połączyć SW i Siłke i masz wysportowaną sylwetkę oraz "pewnośc" o której piszesz a no i te minusy siłowni co wymieniłeś to chyba o to chodzi że jak coś trenujesz to zeby nie przestawać, bo jak przestaniesz to wiadomo ze spadnie. Ale nawet jak spadnie to po powrocie na siłke szybko to odrobisz

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Połączenie super sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
do tego daj koksu zapij alko i bedziesz niesmiertelnym nadczlowiekiem

połaczenie dobra opcja

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
sw slaba sylwetka?? przeciez tez jest dobra. mozesz to i to ale polecam sw szczegolnie boks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
jw sw fajnie ksztalci sylwetke;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
co to za pytanie? do kogo to kierujesz? jaki w tym cel?
jeden powie ze SW lepsze drugi ze silownia, chyba logiczne?
a trzeci powie ze najlepiej polaczyc.
dla kazdego jest dobre co innego wiec na co liczysz? ze cale forum Ci napisze - tak SW jest najlepsze! i na tym bedziesz kształtował swoją opinie w przyszłości?
poza tym kazdy ma inne priorytety więc po co mówisz o pewności siebie na ulicy?
pewnosc siebie to jedno a jeszcze trzeba umiec potem nap*rdalac sie z kolesiem za tą pewnosc..

takie tematy z dupy wygrywają wszystko.
zamknijcie to bo zenada

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
No te minusy siłowni to Herek tam schaby wali, ja paluszki nocami wpieprzam i żyjemy i mamy sie dobrze

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Części do atlasu

Następny temat

corrado

WHEY premium