SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Siłownia a pole dance.

Wysłana -
Hej!

Swoją przygodę z siłownią zaczęłam w 2015 roku, wcześniej ćwiczyłam w domu. Nigdy nie miałam problemu z uwidocznieniem mięśni brzucha, jednak były one delikatne, ale widoczne.
Od 1,5 trenuję Pole Dance (taniec na róże). Kiedy 5 miesięcy temu zabrałam się za to na poważnie- treningi ok 3-4 razy w tygodniu, przestałam ćwiczyć na siłowni i trochę opuściłam się z trzymaniem diety. Ale do sedna! :)
Moje mięśnie na brzuchu zrobiły się mniej widoczne gołym okiem. Zapewne jest to przyczyną utraty masy mięśniowej przez odżywianie, ale jednak Pole Dance bardzo szczególnie mięśnie górnych części ciała.
Jak nagrywałam filmiki pod innym kątem światła, zauważyła głębokie mięśnie brzucha. Dzięki temu są one silniejsze, ale wizualnie lepsze są bardziej widoczne.
Chciałam przesłać filmik, ale nie mogę tego zrobić, dlatego jednak klatka z niego.. :D

Przy okazji, chciałabym zapytać czy chciałby ktoś podjąć współpracę trenerską. Szukam kogoś, kto będzie proponował mi całe posiłki, bo do tej pory moja dieta jest bardzo monotonna i strasznie mi się znudziła. :(

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W pool dance raczej brzuch nie pracuje w sensie skurcz rozkurcz, bardziej izomerycznie jak w planku napinasz go i starasz się utrzymać i zapewne dlatego są mniej widoczne.
Wysłana -
A czego tak dokładnie oczekujesz, bo nie dostrzegam w temacie żadnych pytań?
Wysłana -
Moim celem jest uwidocznienie mięśni brzucha. :)
Wysłana -
To bardziej kwestia diety i zrzucenia tkanki tłuszczowej z tego rejonu a nie treningu.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź