SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a alkohol ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
10 lat jarałeś to nie chcę wiedzieć jaką masz zrytą banie od tego . Ale najważniejsze, że wyszedłeś z tego;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Ryje łeb i to bardzo, na szczęscie się ogarnąłem. A ci co twierdzą że nic im nie jest (na razie) to w przyszłości zobaczą jak to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Mnie kumple kilka razy namawiali na zioło ale nie chciałem ;]. Wystarczy, że raz zjarałem 0.7 czyściocha dopalaczy z kumplem, wystarczająco mnie zryło, myślałem że chce mnie zabić i się bałem, a w kościele płynąłem statkiem i się bujałem na boki (zbiórkę mieliśmy po mszy na bierzmowanie ). Wiem, że dopy, a marycha to co innego ale dla mnie to jedno g****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
No baranek bakać 10 lat dzień w dzień a zapalić sobie raz na 2 tygodnie lolka to różnica. Aktualnie nie pale 3 miechy, od wakacji praktycznie (trochę w roku szkolnym ze 3 razy) i nie ciągnie mnie, nie muszę palić, prawdopodobnie zapale po nowym roku dopiero, ale jakoś nie czekam na to. Bakanie to nic złego, dla mnie lepsze od alko, mniej szkodliwe. Zważywszy na to że nie palę bardzo dużo. A jak dla mnie bania dużo lepsza ;) man1ek nie zniechęcaj się tak szybko ;) ja tez mówiłem nie, ale spróbowałem i wole to od picia. Każdy gada że narkotyk i wgl. A dużo ludzi browary pije codziennie i to im bardziej szkodzi niż okazjonalnemu palaczowi. Amen.
baranek_ dobrze wiedzieć że jesteś w temacie, ale 10 lat xd ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
No jak by nie było to do 30 się zbliżam, pierwszego bucha zapaliłem jak miałem 18latek, z własnego krzaka a kumple ( się miało starsze koleżeństwo) palili od 3 lat i mnie nie namówili. Ale swoje trzeba było spróbować, też nie paliłem od razy jak lokomotywa ale z czasem wyrwało się ostro do przodu. Ale takie życie inaczej być nie mogło jak 50% kolegów dilowało albo uprawiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Ja pierwszy raz też se swojego krzaka. Z innego źródła nie palę. Miedzy innymi dla tego właśnie nie palę bo nie mam matexu ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
baranek_ jak dla ciebie jaranie gandzi jest ćpaniem to już w tym momęcie nie wierze że jarałeś 10 lat a ryje łep tym co palą i przy tym nie myślą ale nie będe się sprzeczał
1

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
donDPKesko nie sprzeczaj się bo nie masz racji, narkotykiem jest alkohol, marihuana, kokaina itd można wymieniać aż po nawet gałkę muszkatałową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
ja to wiem ale marihuany się nie ĆPA tylko jara ćpać możesz spida
1

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7806
prad mozesz tez wypic mieszajac w wodzie takze to nie regula

Sprawdź to działa, do dzieła!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siemka czy ktoś mi wytłumaczy na czym polega cykl kreatynowy ?

Następny temat

PLAN ĆWICZEŃ

WHEY premium