SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a Piłka nożna

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć jestem młodym piłkarzem.Mam 15 lat.Ćwiczę na siłowni juz 3 tygodnie.trenuje 4 razy w tygodniu w pon biceps triceps wt klatka czw barki sob nogi.Dodatkowo codziennie robie 7 min trening brzucha.Na każda partie wykonuje od 8 do 12 powtórzeń a na barki 21.Czy nie stracę na szybkości i czy ten trening jest dobry?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Póki co to treningu nie rozpisałeś ale juz mozna powiedzieć że trenowanie osobno małych partii się mija z celem. Jak rozpiszesz cały plan będzie można coś wiecej powiedzieć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
Wydaje się ok odpuść codzienny trening brzucha skoro masz tak dużą aktywność. Ile razy treningi piłkarskie? Raczej unikalbym martwego ciągu i siadow z dużym obciążeniem - masz 15 lat i jeszcze na pewno przybędzie ci cm a nie wiem czy te ćwiczenia są wskazane w tym okresie - niech wypowiedzą się specjaliści. Co do treningów siłowych a piłki nożnej uważam, że da Ci to same korzyści. Łatwiej się przepchać, przewaga w powietrzu i łatwiej będzie się zastawiać i utrzymywać przy piłce. Najważniejsze by nie odpuszczać treningów sprintowych i kondycyjnych żeby utrzymać odpowiednią proporcję między siłą a szybkością i sprytem. No i przede wszystkim istotna jest też pozycja na której grasz. Na niektórych pozycjach ta siła jest jeszcze bardziej wskazana

Zapomniałem dodać, że biceps i triceps lepiej włączyć do treningów klatki i barków. Zyskasz jeden dzień więcej na regenerację od wysiłku siłowego


Zmieniony przez - drottinmk w dniu 2017-12-07 22:37:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka Nożna

Następny temat

Problem z butami

WHEY premium