SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Targówek - gdzie najlepsza???

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9027

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Cześć,

mam pytanie czy znacie jakieś ciekawe adresy na warszawskim Targówku? Szukam ciekawej siłki, raczej nowej albo po remontach. Cena nie musi być najniższa ale też nie jakiś majątek. Ktoś coś może polecić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Ja od miesiąca ćwiczę w Saturnie na Targówku i jest na prawdę super - miałem wybrać karnet studencki za 69 zł, ale ćwiczę w nieregularnych porach więc wziąłem open, który przy rocznej umowie kosztuje 99 zł. Może mają trochę małą szatnię, ale za to również dużo porządnego sprzętu do wszechstronnego treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5085
SATURN FITNESS - Ale tam zabronili stękania i wydawania odgłosów zmęczenia - poważnie z związku ze zmianą własciciela. Druga : Pure Fitness np w Carefourze na głebockiej, fajna atmosfera duże sale nowe maszyny. Albo do Graviatana wyższa pułka. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7609
Fitness Factory, świdnicka 6, fajna siłka, można stękać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
DjBaggi
SATURN FITNESS - Ale tam zabronili stękania i wydawania odgłosów zmęczenia - poważnie z związku ze zmianą własciciela. Druga : Pure Fitness np w Carefourze na głebockiej, fajna atmosfera duże sale nowe maszyny. Albo do Graviatana wyższa pułka. Pozdrawiam


A tam w tym Saturnie to jak ze sprzętem i karnetami (ceny)? A i jeszcze jedno jak tam jest z miejscem do ćwiczeń, bo ostatnio jak byłem na jednej siłowni to było z 60 m2 i na tym było wszytko więc tak to bym nie chciał...
A i serio nie można sobie nawet sapnąć tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5085
No nie można bo wypraszają jak przeskadzasz smietance elicie. W Pure Fitness jest duża wielka sala. Ogarnij Pure, na prawde spoko jest. I Graviatana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Dzięki, zobaczę. Chociaż z tego co słyszałem to Pure ma drogie karnety. Poszukam jeszcze sobie coś o tym Saturnie też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5085
To załatw sobie Benefita i po robocie. ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
No niby racja;) Dzięki za info, jak się na coś zdecyduje to dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Wybrałem jednak Saturna. Skusiła mnie ich promocja. Nikt nie mówił bezpośrednio o zakazie ale było wspomniane aby każdy mógł sobie ćwiczyć komfortowo:D Klub bardzo mi się podoba, spoko sprzęt i duża przestrzeń. Jestem zadowolony, zobaczymy jak dalej, dopiero byłem dwa razy. Dzięki za pomoc i doradzenie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5085
Spoczko, powodzenia. Miłego Treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1154
Niezłe porady :) W Pure Benefit nie obowiązuje, w Gravitanie też nie. Polecam Fit&Fun na Wysockiego, klimat prawdziwej siłowni, a nie fitness club dla lalek :)

Honor i Wierność. ON!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tania siłownia na Mokotowie

Następny temat

Szukam szukam i .. nie mogę znaleźć

WHEY premium