SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Szczecin

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Sam temat silowni w Szcz powtarzal sie pewnie setki razy. Jednak w zadnym nie znalazlem satysfakcjonujacych informacji.

Otoz, silownia, w ktorej beda ogarnieci ludzie - znajacy sie na technice w trojboju/dwuboju. Szukam miejscowki od pazdzernika do cwiczenia podnoszenia ciezarow (wiadomo, amatorka), aby mozna bylo j**nac ciezarem o glebe jak rwanie czy podrzut nie wyjdzie do konca dobrze, a zaden leb sie nie spojrzy jak na morderce i nie wygoni z silowni. Jesli o trojboj chodzi to oczywiscie, Ci ktorzy ze Szcz startuja w trojboju i mogliby pomoc ogarnac najlepsza technike w bojach.

W Lupusie nikt niby afery nie zrobi o j**niecie, ale na srodku sali nie ma gum, a na bokach sprzet rozstawiony. Jakbym za daleko noge w podrzucie wyrzucil do tylu i na nierownosci nie utrzymal rownowagi to kalectwo murowane :)

Pedalskie pure fitness odrzucam od razu.

Fitness team 24, zadna rewelacja, nie lubie takich klimatow.

Nie wiem jak NorthGym w drodze na police - niby sala do crossfitu jest, czyli mozna j**nac sztange, ale czy wstep wolny na ta salke - nie wiem -_-

Akademickie silownie - ZUT, AM, US - nie mam pojecia jak sytuacja wyglada z uczeszczaniem, sprzetem i mozliwosciami..

Takze prosze o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4132
Cześć. Z siłowniami w Szczecinie jest spory problem jeśli chcesz trenować trójbój, a jeśli chodzi o dwubój, to nie wydaje mi się żebyś gdzieś tutaj znalazł miejsce, gdzie można rzucać ciężarami znad głowy :D (może oprócz wspomnianego North gymu, chociaż nigdy tam nie byłem). Możesz pójść do Buldiego i spytać jak tam wygląda sytuacja, bo jest to siłownia uznawana za najbardziej "hardkorową" w Szczecinie (choć też w niej nigdy nie byłem). Sam trenuję trójbój, obecnie jestem jedynym zawodnikiem startującym ze Szczecina (nie licząc zawodów akademickich). Trenuję w Fitness team 24 (choć tutaj bardzo szybko zaczyna brakować ciężaru, gdy robię martwy ciąg lub siady), na ZUT (jestem studentem) i czasem gościnnie na AM. Tu już jest lepiej jeśli chodzi o ciężar, jednak po pierwsze musisz być studentem tych uczelni żeby móc tam ćwiczyć, a poza tym nie ma miejsca i "zwyczaju" rzucania ciężarami, oczywiście ludzie robią zarzut/rwanie, jednak nikt nie bawi się w podnoszenie maksa i nie rzuca sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
zapraszam do buldiego, paru chlopakow z tego co sie orientuje staruje w t-s
1 wjazd masz darmowy, pozniej smieszne ceny np 20 wejsc po 75/25 zl za 5x ) wazne 1.5 msc

btw w fitness team 24 fakt, atmosfera...dosc "fitnessowa" %) ale zakladasz sluchawy i jedziesz z ty gownem, nikt ci nie zrobi afery ze bedziesz rzucal (byle na gumach, wiadomo %)) darl ryja etc
przyp*****laja sie dopiero jak rzucasz glosno k***ami na lewo i prawo
plus to duzo miejsca
w buldim na odwrot %) malo miejsca, duzo chlopa (zalezy od godziny glownie)

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2013-06-05 20:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
glowne miejsce do mc/przysiadow



a tu masz jak to mniej wiecej wyglada


(na filmiku jest malo osob, zdarza sie ze jest 3x wiecej co pzzy tak malej silce i tej ilosci sprzetu to masakra%)))

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2013-06-05 20:28:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663
Nevermind :D

Zmieniony przez - Paszber w dniu 2013-06-09 20:59:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
pisz, pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470052
z TS w Buldim nie ma problemu, gorzej z PC bo nawet jakby szeryf przymknął oko na latające sztangi to i tak nie ma na to miejsca
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprawdzony Gastrolog Szczecin

Następny temat

siłownia dziwnów

WHEY premium