SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Słowian Katowice

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkich informacji dotyczące Siłowni SŁOWIAN w Katowicach, a mianowicie jaka jest cena za karnet miesięczny (dla studenta), czy bardzo dużo ludzi, jak z klimatyzacją, muzyką, jaka atmosfera :) z Góry dziękuje za odpowiedz.

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Nie doczekałem się informacji odpowiadającej na me pytanie więc postanowiłem przejechać się "na slepo" . Otóż dla zainteresowanych rozjaśnię te kwestie. Cena karnetu miesięcznego wynosi 80zł za miesiąc, zaś za wejście jednorazowe płaci się 7zł/h (jeżeli ktoś ćwiczy więcej niż godzinę to należy się dopłata O.o ), dla studentów za okazaniem legitymacji szkolnej kwota minimalizuje się do 5zł/h. Atmosfera na siłowni przyjemna, sprzęt wysokiego poziomu, szatnia czysta, prysznice są. Jedynymi minusami jest jak dla mnie to że jest tam troszkę za cicho jak dla mnie i to że hantle nie są opisane (waga). Mam nadzieje że komuś udało mi się pomóc. Pozdrawiam.

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Sprzęt wysokiego poziomu? Synu, ja nie mogę patrzeć na tą siłownię, jaka jest uboga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
hmm, według mnie dobry sprzęt ;) dużo maszyn. Wczesniej chodziłem na Mysłowice-Hala , Mysłowice-Siła i jeżeli mam porównywać Słowian z tamtymi siłowniami sprzęt jest zdecydowanie dużo wyższego poziomu, logicznym faktem jest że nie ma takiego sprzętu jak na Uniw. / scc / ProActiv ale mimo to uważam że sprzet jest na dość wysokim poziomie. Tyle z mojej strony ;)

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Jaki jest sprzęt na tej siłowni jeśli mogę wiedzieć? Ogólnie interesuje mnie coś na spalanie typu orbitrek czy bieżnia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PURE za 59,50 zł

Następny temat

Rowerek albo bieżnia.

WHEY premium