SFD.pl Informator ŚLĄSKI

Siłownia Słowian Katowice

Wysłana -
Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkich informacji dotyczące Siłowni SŁOWIAN w Katowicach, a mianowicie jaka jest cena za karnet miesięczny (dla studenta), czy bardzo dużo ludzi, jak z klimatyzacją, muzyką, jaka atmosfera :) z Góry dziękuje za odpowiedz.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie doczekałem się informacji odpowiadającej na me pytanie więc postanowiłem przejechać się "na slepo" . Otóż dla zainteresowanych rozjaśnię te kwestie. Cena karnetu miesięcznego wynosi 80zł za miesiąc, zaś za wejście jednorazowe płaci się 7zł/h (jeżeli ktoś ćwiczy więcej niż godzinę to należy się dopłata O.o ), dla studentów za okazaniem legitymacji szkolnej kwota minimalizuje się do 5zł/h. Atmosfera na siłowni przyjemna, sprzęt wysokiego poziomu, szatnia czysta, prysznice są. Jedynymi minusami jest jak dla mnie to że jest tam troszkę za cicho jak dla mnie i to że hantle nie są opisane (waga). Mam nadzieje że komuś udało mi się pomóc. Pozdrawiam.
Wysłana -
Sprzęt wysokiego poziomu? Synu, ja nie mogę patrzeć na tą siłownię, jaka jest uboga.
Wysłana -
hmm, według mnie dobry sprzęt ;) dużo maszyn. Wczesniej chodziłem na Mysłowice-Hala , Mysłowice-Siła i jeżeli mam porównywać Słowian z tamtymi siłowniami sprzęt jest zdecydowanie dużo wyższego poziomu, logicznym faktem jest że nie ma takiego sprzętu jak na Uniw. / scc / ProActiv ale mimo to uważam że sprzet jest na dość wysokim poziomie. Tyle z mojej strony ;)
Wysłana -
Jaki jest sprzęt na tej siłowni jeśli mogę wiedzieć? Ogólnie interesuje mnie coś na spalanie typu orbitrek czy bieżnia.
Strona 1 z 1