SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Rzeszów

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Siema mam pytanie gdzie znajdę siłownie z karnetem do 50 zł trenuje 3 x w tygodniu na weekendzie mnie nie ma w Rzeszowie bo mieszkam w internacie czyli wracam do rodzinnego miasta . Dlaczego chodzi mi o tanią ? Mam 16 lat :) pzdr :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Zobacz przy basenie na Pułaskiego albo 12 Ton na podpromiu może ....

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Orientujesz się może czy daleko jest to od ulicy Warszawskiej ? dla rozjaśnienia około 500 m od Plac Wolności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
ROSiR sprawdź albo elgancka jest też na Zelmerze w instytucie sportów walki ;) karnet na rosirze coś ok 60 zł studencki (do godziny 17) a na Zelmerze 60 zł OPEN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Na Pako Gym - 17 Pułku piechoty masz karnet za 60 zł + soboty, od godziny 10 do 22 czynna

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
12 ton duzo ludzi siedzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Wydaje mi się żę PakoGym najlepsza opcja sprzęt i atmosfera słyszałem żę jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
zgadza się, chodze już rok i polecam

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
No to może się zobaczymy we Wrześniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Kto wie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sekcja MMA w dębicy

Następny temat

Kupie Obciążenie Rzeszów

WHEY premium