SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Gymnasion (przy Manufakturze) - Opinie

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
Czesc.

Mam zamiar kupic miesieczny karnet w Gymnasion.
Dzisiaj bylem zobaczyc jak wyglada ich silownia i musze przyznac ze jest na czym cwiczyc. Obsluga bardzo mila, gosc oprowadzil mnie po klubie i mowil co i jak :)
Cena jednak nie jest mala bo za miesieczny karnet bez zadnych ograniczen trzeba zaplacic 119 zl.

Mam pytanie: Te 119 zl to jest dla studenta? Jesli tak to musze pokazac legitymacje? Tak sie sklada ze ucze sie na studium, (zapisalem sie kilka tyg temu) ale niestety nie mam zadnej legitymacji. Uwierza mi na slowo ze sie ucze czy bede musial zaplacic jak osoba dorosla, bez zadnych ulg?

Co sadzicie o tej silowni?


Silownie Gymnasion wybralem dlatego bo jest najblizej mojego miejsca zamieszkania.

Czekam na Wasze opinie :)

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Byłem na tej siłowni 2razy około roku temu, mam nadzieje, że się pozmieniało... Bo jak nie to nie polecam. Wejścia były darmowe i cieszę się, że nie płaciłem za te treningu. Zamiast tv'ików na ścianie mogliby dorzucić więcej hantli, klatkę i ogólnie wolne obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bylem nie kupilem

malo sprzetu- dla lasek starczy, ale dla kolesia? no niby tez ale wyobraz sobie ze przyjdzie tam chocby 30 osob, co jest mala iloscia i gdzie oni maja cwiczyc tam? ja odrazu wyszedlem jak zobaczylem te salke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
To polec mi silownie gdzie jest wystarczajaca ilosc sprzetu.
Najlepiej w okolicy ul. Odolanowskiej :)
Do Manufaktury mam rzut beretem wiec lokalizacja Gymnasion by mi najlepiej odpowiadala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeromskiego 19 , pogonowskiego na starej chali łks-u , piotrkowska 115 . Na żeromskiego karnet kosztuje 60 złoty open .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no na pocatku pietryny widzialem kiedys ze sie otwiera nowa silka - ponoc ma sporo sprzetu musisz przejsc sie i polukac przy wjesciach do bram - wejsc gdzie jest silownia i oblukac.

ja osobiscie chwale sobie za sprzet Spoertere- ale to moze byc dla ciebie daleko skoro pewnie chcesz chodzic na pieszo bo jest w Centralu2 (pilsudskiego/piotrkowska), aczkolwiek klimatu nie ma tam zadnego, poza fajnymi dupeczkami ..

takze pochodz pietryna (napewno jest cos dobrego przed nr 115 jak kolega wyzej napisal). chyba ze na gymansion bedziesz chodzil w godzinach rannych- ja tak robilem na sporterze- do tej 13-14 chodzilem, czesto wczesniej (karnet poranny jest to 16, moge być codziennie w tych godzinach za 80zl) wtedy malo ludzi i wolny sprzet zawsze jest;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
Masz racje ale niestety problem w tym ze ja pracuje na 3 zmiany i nie moge sobie pozwolic na karnet do 16 bo wtedy nie moglbym chodzic po rannej zmianie :)

Na razie zaryzykuje i zobacze jak jest w Gymnasion.
Z jakis czas zdam recenzje ;)

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Kawałek dalej piotrkowska 250 - energym , polecam
w porównaniu do sportery , 2x wyzej oceniam ten klub,

kawałek drogi od manufaktury jest, ale znowu bez przesady, mpk z 12-15min
a i z okolic manufaktury daleko nie masz na Rajską , a tam miesci sie jedna z najlepszych siłowni w łodzi , takze z przystepna cena 60zł karnet miesieczny, bo energym do tanich nie nalezy

w tym gymnasionie nie byłem, ale słyszałem ogolnie że LIPA

ps. zalezy tez po co chodzisz czy po to by sobie 'potrenować' czy POTRENOWAĆ, jak ta pierwsza opcja to zapewne i taki a'la fitness klubik bedzie ok

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-11-08 11:19:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
Ta silownia na Rajskiej ma jakas strone? Jesli tak to podaj linka bo w google nie moge znalezc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
Raj to legenda

polecam tą siłke i cena naprawdę przystępna 60 zł za miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
Ok, ale podaj mi jakies namiery na necie na ta siłke bo chcialbym zobaczyc jak wyglada i jakie sa ceny, gdzie to w ogole jest i jakie mialbym polaczenie z domu do silowni i z silowni do pracy.

Prosze o link...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Raj znajduje się na ulicy Rajskiej, ulica ta odchodzi od ul.Olsztyńskiej, a olsztyńska jest równoległa do limanowskiego czy pojezierskiej, dojazd mpk np. 73/79 autobusy (do olsztynskiej i potem z buta z 500m) ,lub tramwajami 2 lub 5 na limankę i dojscie około 5-6min z buta


to nie jest nowy fitness klub by miał swoją stronę w necie;

jest to jeden z najstarszych łódzkich klubów, gdzie swoje kariery zaczynało wielu mistrzów Polski, Europy, Świata w kulturystyce czy trójboju

w necie - co najwyzej tutaj na forum znajdziesz moze pare fotek, poszukaj w informatorze regionalnym był temat o 'rajskiej'
Ja tam trenowałem i niedługo jak tylko uporam się z róznymi kontuzjami na pewno tam wrócę, bo w 'Raju' na pewno jestes w stanie zrobić odpowiednią formę, na tym sprzęcie, który się tam znajduje, w nowych fitness klubach często brakuje podstawowych rzeczy, za to jest full najrozniejszych maszyn, które w wiekszosci sa dobre dla panienek, a nie osób którym zależy na rozwoju masy czy siły mięsniowej lub mocnym / cieżkim treningu

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-11-08 12:18:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szkoły MMA w Łodźi

Następny temat

Sprzedam ławkę z obciążeniem, gryfem oraz gryfikami

Wiecej