SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Gdynia Centrum

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1576

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Witam poszukuje taniej siłowni w Centrum Gdyni mieszkam na Armii krajowej i chciałbym, żeby była jak najbliżej mojego domu bo po co mam tracic czas na dojazdy. Nie znam Gdyni wgl więc chciałbym się zapytać gzie znajdę fajną z dobrym sprzętem siłownie do 100 zł/ms

Zmieniony przez - kozbyro w dniu 2013-08-29 09:26:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3085
Jest jeszcze siłownia Max na grabówku, polecam się przejść. Sympatyczny specyficzny klimat ;) Ceny bardzo przyzwoite i dużo weteranów http://silowniamax.pl.tl/ pzdr ;)

Trener personalny / psycholog

Jeśli pomogłem, albo dowiedziałeś się czegoś wartościowego - przyznaj SOG-a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
w centrum to bananowy Energy Club (ale cena 150zł za wszystko) http://www.energy-club.pl/
Nic innego do głowy mi nie przychodzi. Ew. zobacz http://www.gdynia.ymca.pl/stronysn/strona.php?idwyb=15 . Jak masz czas to poszukaj http://katalog.trojmiasto.pl/sport_i_rekreacja/silownie_i_fitness_kluby/gdynia/?phrase=#current :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oprócz energy i YMCA nic nie ma . W energy cena kosmos a w Ymce syf i burdel .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8693
Dokładnie jak kolega mówi, sam szukałem w tamtym roku i w końcu wylądowałem na siłowni uczelnianej. Energy moim zdaniem, dla kogoś kto korzysta z samej siłowni dużo za drogie. Powinni zrobić karnet na samą siłkę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8693
Tam osobiście nie byłem, słyszałem tylko opinie znajomych że to bardziej fitness niż siłownia, no i chyba trzeba wiązać się z nimi umową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
w tej chwili praktycznie w każdej wiekszej "sieciowej" musisz się wiązać umowa...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
A w Batorym już nie ma klubu dla Pań? Jak coś to polecam Activ Klub Morska - Galeon. Może cena trochę odstrasza ale nie jest to typowa bananowa sieciówka. Energy jest bananowe tak jak Pure w Orłowie. Chociaż, jeśli interesują Cię zajęcia dodatkowe to Energy jest spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Batorym też cena kosmos .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
to jescze Klif, 99-135 PLN przy rocznej umowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na świętojańskiej jeszcze była siłownia ale niestety została zamknięta z tego co wiem .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia Gdańsk Zaspa

Następny temat

Gdańsk, przymorze

WHEY premium