SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Częstochowa

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13468
Witam
Poszukuję siłowni w okolicach alei niepodległości jestem w Częstochowie od niedawna i za bardzo się nie orientuję co gdzie i jak liczę na pomoc. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Bredzisz 120, chodziłem do strefy fitness 2 miesiace przed wakacjami, w porach rannych i popołudniowych, prawie 6 dni w tygodniu. Każdy zajęty wlasnym treningiem. Koledzy rozmawiaja ze sobą. Nikt nie patrzał krzywym wzrokiem. Czasem "Motywator" zagadał. Atmosfera spoko i czystość. Duzo sprzetu, rack, sztang pod dostatkiem. POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7350
Siema. Siłownia jest koło zajezdni tramwajowej : D 45zł 12 wejść z tego co pamiętam

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Siłownia przy zajezdni to ozzi power ,całkiem dobry sprzęt jest na co podnosić,trochę ciasno ale klimat nie najgorszy.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
A co polecacie jeszcze w czewie? Lubie silki z klimatem, kluby fitness omijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99432
Jeśli siłka z klimatem to sugerowałbym Fitness Studio Ada na ul.Pławskiego 4/6, jest jeszcze oldskulowiy klub Gryf na ul. Sobieskiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1392
Jak byłem w gryfie kiedyś zobaczyć to odniosłem wrażenie ze mój stary garaż co mial 40 lat i był z desek był przyjemniejszy niż to miejsce syf i wgl potargany gumolit na ziemi..... nie wiem może sie coś zmieniło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99432
Co pawda, to prawda. Ale mało masz teraz w Częstochowie siłowni nastawionych na typowo kulturystyczne podejscie, w nowo otwieranych nie kupują nawet stojaków do siadow, racka też ciężko zobaczyć nie mówiąc o wykonywaniu ciągów. Z miejsc które moge jeszcze polecić, aczkolwiek nie ma tam zbytniego klimatu to Strefa Fitness

Zmieniony przez - 120 w dniu 2013-02-05 16:58:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
a jak ze sprzetem w Gryfie? potargany gumolit mi nie przeszkadza, sam nieraz cwicze w potarganej koszulce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99432
Sprzet bardziej z minionej epoko, nowszy masz a Adzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
dzieki za pomoc wyglada, ze skusze sie na Ade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Czy w Częstochowie w sprawie siłowni coś się zmieniło? Czy któraś siłownia oferuje możliwość treningu CF?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezpłatne szkolenie „Żywienie w sporcie" - KATOWICE

Następny temat

Siłownia na Zadolu

WHEY premium