sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Siłownia + rower, jak połączyć?

Wysłana -
witam kolegów, dawno mnie tu juz nie bylo bo byla przerwa prawie 2 lata od siłowni ale wracam od miesiaca robilem FBW, teraz przechodze na dzielony plan treningowy, pon wt czw pt sb. środa i niedziela wolna.
i tu moje pytanie tluszczu nadmiaru nie mam ale jezdze rowerem co ktorys dzien ok 20km w srednim tempie ktore zajmuje mi ok 35 40minut, i tu moje pytanie, czy po treningu moge codzien wskakiwac na rower i jezdzic w formie aerobow?
zalezy mi na suchej masie nie zalaniu tluszczem, rowerek ma sluzyc glownie jako zdobywanie i poglebianie formy bo lubie jezdzic na rowerze i mysle jak to polaczyc z silownia i czy ok 20km dystans codziennie po treningu a w dni nietreningowe ok 30 40km moze byc, bo nie jestem expertem i wole spytac fachowców, i w dni nietreningowe mam 2x dziennie ok 20minut na worku :)
dodam zdjęcie jak teraz wygladam jesli to cos pomoze :)
Dodam ze dieta jako tako jest ogarnięta bo pracuje w zakldzie w ktorym nie moge zjesc normalnego posilku dlatego uzupelniam to bialkiem, a suplementacja składa sie z BCAA AAKG CM3 i białka (75g bialka na 100g)

Zmieniony przez - Maniszu w dniu 2017-06-04 21:08:36
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Aktywność masz bardzo dużą wraz z tym rowerem i workiem. Jak dietę dopniesz dobrze to powinno iść.
A jaki masz aktualnie cel treningowy ?
Wysłana -
Celem jest masa ale jak juz pisalem w miare czysta zeby nie zrobic z siebie wieprza chce zostac przy swoim poziomie tluszczu i sie nie zalac zbytnio, własnie z dietą jest ok ale rano jedyne co moge wcisnac to pare kanapek z twarogiem chudym i szczypta soli i to zapijac wodą, pracuje w zakladach miesnych i tam jedyne co moge wniesc po kryjomu to jakies tabsy aakg bcaa czy cm3 na shakera nie ma nawet mowy bo tam juz nie jedna osoba wyleciala ze sobie kawe z domu przyniosla na przerwe wiec wole nie ryzykowac.
tylko boje sie ze mimo to jak bede robil po treningu ok 15-20km rowerem to moze mi spadac masa ktora chce zdobyc czy spadnie jedynie poziom tluszczu a budowany miesien zostanie?
Wysłana -
Wiesz to nie działa tak prosto musi być stała choćby niewielka nadwyżka kaloryczna bez niej masa mięśniowa nie pójdzie do przodu bo po prostu te mięśnie nie będą miały z czego rosnąć. Więc bardzo ważne jest pilnowanie tej lekkiej nadwyżki kalorycznej.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź