SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia + Tenis stołowy :)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Witam,
postanowiłem po paru miesięcznej przerwie wrócić na siłownie !
Jednak na chwile obecną priorytet mam na treningi tenisa stołowego ( elementy/punkty) 3 razy w tygodniu po 2/3h. Jest to główny sport i chce żeby tak zostało :)
Oczywiście jak na faceta przystało chce również poprawić swój wygląd, ale nie tylko! Zależy mi również żeby zwiększenie masy i lepszy wygląd szedł w parze z większą szybkością oraz refleksem (tenis stołowy) - czytaj " lepszą pracą nóg przy stole".

Podsumowując chce osiągnąć dobry i zadowalający wygląd, nie tracąc, a nawet zyskując nie na sile, a szybkość i skoczności.
Nie zależy mi podnosić gigantyczne ciężary, jeżeli mogę osiągnać cel mniejszym (inny trening) mogę to przyjąć, przez wzgląd na priorytety.
PN WT SR - treningi tenisa
CZW PI SO N - dni do dyspozycji

Moje pytania są następujące :

1. Czy ktoś z Was trenuje w podobny sposób i mógłby podzielić się treningiem?
2. Macie może jakieś rady, którymi mogę się kierować układając plan treningowy?
3. Jaki rodzaj planu wybrać ( żeby się nie przetrenować przy takiej ilości, a żeby efekty były) ?
4. Jak dopasować ćwiczenia, żeby osiągnąć zamierzony cel(Poprawa sylwetki+szybkości,skoczności, praca nóg)?

Wiek : 19 lat
Wzrost: 177 cm
Waga: 71 kg
Typ: Ektomorfik
Dieta: Trzymana na poziomie 3500 kcal(utrzymanie wagi). Oczywiście powrót będzie się wiązał ze zwiększeniem kaloryki.

Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kondycja

Następny temat

Pytanie do grających w siatkę ;)

WHEY premium