SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia/Fitness - Ochota

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9145

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Od niedawna mieszkam na Ochocie (okolice Blue City). Ja szukam siłowni (2x tydzień) kierując się bardziej w stronę ćwiczeń aerobowych: rowerek, bieżnia. W mniejszym stopniu "ciężary".
Moja żona szuka zajęć (2x tydzień)fitness.
Słyszałem o 2 siłowniach na Pruszkowskiej. Na www zapowiadają się w porządku, ceny podobne. Blue City podobno ok tylko jak dla mnie za droga (szukam czegoś za max 140zł 8 wejść w miesiącu). Co możecie polecić a z czym mam sobie dać spokój :)

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3418
witam
wybaczcie ze odświeżam ale chyba nie ma potrzeby zakladania nowego tematu
krótko i na temat
zamieszkałem przy Zwirki i Pruszkowskiej, szukam silowni (bez dodatkowych zajec) w miare blisko za rozsądną cene, wszystkie opcje które zostaly wymienione w wątku biore pod uwage ....czy cos jeszcze?

mam tez mozliwosc dostania karnetu za dobre pieniadze do Pure na Sadybie,warto? ewentualnie Blue City?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Nikt nie może pomóc? Tak duże miasto a tak mało chętnych do pomocy :/

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
w blue city masz Pure, ja chodze do champions na pruszkowską

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Dzięki za odpowiedz.
Tak jak pisałem Pure wychodzi drogo chyba ze znajdę ogłoszenie poniżej 140zł (umowa do przejęcia) bo takie się pojawiają. Jeśli chodzi o siłownie na ul.Pruszkowskiej to dziś byłem w Multifitness i strasznie mała tam jest siłownia. Raczej nie można nawet tego nazwać "siłownią". Do Champions niestety już nie miałem czasu zaglądnąć moze jutro.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
powiem ci ze daje rade hantle do 55 chyba, na nogi troche maszyn cardio da rade pokrecic, i nawet tanio 130

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Spoko. Pojawię się na 100% jutro lub w poniedziałek. Na bardzo dużych ciężarach mi nie zależy. Głównie do 20kg hantle, maszyny, bieżnia rowerek. Najważniejsze aby nie było za dużego ścisku na sali. Jeszcze raz dzięki za info.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1080
Hej a byłeś na Rokosowskiej? Siłownia z grupy S4 sprzęt odpowiedni i cena też dobra a z blue city masz niedaleko. 120 karnet open miesiecznie, a 95 zł do 17 .

TRENING CZYNI MISTRZA ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
s4 w centrum lipa

w blue city masz pure

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
victor M! ja też trenuje w champions

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 812 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10585
CHAMPIONS ZAPRASZA :D konkret ceny, konkret wygoda;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
Patrzylem twoj temat kojaże cie
pozdr bydlaq :D

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NISKIE KARNETY SIŁOWNIA STARSGYM PRAGA POŁUDNIE

Następny temat

Buty Nike Kobe V

WHEY premium