SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia/Fitness Klub - Mielno bądź Koszalin?

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BPL-G z działu Informator POMORSKI.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 405 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3567
Witam,mam sprawe dotyczącą Siłowni,chodzi mi mniej więcej czy znajdę Siłownie W MIELNIE bądz W Koszalinie. Jeśli TAK to
-koszta.
-Czy jest to siłownia która wyposażona jest w (bieżnie,rowerki)
-czy jest to raczej spokojna siłownia to poćwiczenia,czy raczej okupowana codziennie przez "sezonów" i nie idzie się nigdzie dopchać.
biorę pod uwagi KAŻDĄ możliwą opcję,więc jak znacie jakieś siłownię,proszę o podanie nazwy bądz linku.
z góry wielkie dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Fitness klub lub potocznie siłownia jest miejscem, które zna chyba każdy z nas, a większość była w niej przynajmniej raz w życiu. Bez wątpienia jest ona miejscem, które warto odwiedzać w sytuacji, gdy chcemy pracować nad swoją sylwetką, wynikami siłowymi, wytrzymałościowymi, kondycją, a przede wszystkim zdrowiem. Jednak zdecydowaną większość bywalców tego miejsca stanowią mężczyźni kształtujący swoją sylwetkę, a w ostatnich latach również kobiety. Moda na kult ciała w naszym kraju rośnie z roku na rok, co przekłada się na powstawanie nowych miejsc o coraz lepszym wyposażeniu, sprzęcie i pomocy trenerskiej.

Mielno i Koszalin są miastami, w których bez wątpienia znajdziesz miejsce do treningu, szczególnie w tym drugim. Wśród siłowni dostępnych w Koszalinie wyróżnić można:

- Gym Center,
- Centrum Rekreacji Forma,
- Siłownia Freak,
- Amadeus,
- Lejdis Fit,
- fitStop.

W przypadku Mielna, które jest mniejszym miastem, wybór nie jest już taki duży, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Są to np.:

- Dune Beach Resort,
- Siłownia w plenerze.

Bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie i zrobisz trening. Nawet jeżeli dostępne miejsca z jakichś powodów nie będą Ci odpowiadały, to zawsze możesz wykonać innego rodzaju trening. Np. zrobić cardio w postaci aerobów, interwałów, czy trening kalisteniczny na dostępnych drążkach w różnych miejscach każdego miasta.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przenioslem do odpowiedniego dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Oblukaj na ulicy Franciszkańska 104B

Chyba jest też na ulicy Zwycięstwa, przy hotelu.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
ja osobiscie chodze na lelewela do valdi gym karnet 46zl bardzo sympatyczna atmosfera sporo sprzetu ludzi tak w sam raz ani tlok ani pustki:)poza tym w hotelu arka jest kolo zwycieztwa klub BOZ reaktywacja 60zl karnet. Poza tym forma koło gieldy. I w kosmosie i forum tam podobne do siebie siłownie taki luksus wiekszy i nowszy sprzet i dupeczki fajne ale tam karnet 99zl pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Witam,pozdrawiam KOSZALIN
ćwiczyłem 6 razy za darmoche w tej siłowni i naprawde szacunek.
Moje marzenie miec takie coś w miescie a nie samemu kitrać się po mojej piwinicy i kase pakować :) dziekuje i polecam
PURE !
1

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
polecam siłownię na która sam chodzę.Jest ona na terenach po dożynkowych karnet na miesiąc kosztuje 60zł.Jest tam miła atmosfera i siłownia nie jest bardzo mocno oblegana tu znajdziesz więcej informacji :) http://www.ficek.orangespace.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52506
trochę spóźnione ale koniecznie sprobój podbić do BOZa
http://www.boz-reaktywacja.com/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka nożna - amatorska z Open Stargard

Następny temat

Jesteś z Koszalina i trenujesz??

WHEY premium