SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka w Pruszczu Gdańskim

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
Ktoś poleci jakąś tanią siłkę w Pruszczu Gd.? Właśnie się przeprowadziłem i nie bardzo mam możliwość dojeżdżania do Gdańska.
Może być nawet jakaś lokalna piwniczka :P Ważne, żeby mona było pomachać żelastwem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Nie ma nic specjalnego. W zasadzie tylko Profit Gym, jednak tanio nie jest. Ew. w LO 1 masz siłownie szkolną po ok 60zł za miesiąc. Czynna nawet w święta. Trening da radę zrobić, ale ogólnie straszny bajzel a sprzęt ledwo stoi. Przejdź się zobaczyć.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
dzięki za info z tą szkołą, przejdę się zobaczyć jak to wygląda, a co do ProfitGym to rzeczywiście po cenniku średnio konkurencyjnie wypada w stosunku do miejscówek w Gdańsku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
w jedynce spokojnie można trening zrobić . sprzet co prawda jest stary ale wszystko bd chodzi nie wiem skad masz info ze sprzet ledwo stoi .karnet teraz podrozal bodajze o 10 zł . jednorazowe wejscie masz za 7 zł . jest jeszcze siłownia przy wiadukcie tzn Fit factory ale tam tez ceny kosmos za to co oni tam mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Info mam z własnych doświadczeń. Jakościowo nie wygląda to najlepiej, ale trening można zrobić. Może przesadziłem, że ledwo stoi. Jednak sporo maszyn nie jest najlepszej jakości. Gryf z tego co pamiętam dość mocno wygięty, funkcjonalność wyciągów dość słaba, skręcenie sztangielek też jest dość uciążliwe.

Zmieniony przez - domer w dniu 2014-02-19 21:57:09

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
są dwa gryfy proste( prócz tego wygietego ) trzeba tylko sie rozejrzeć :p wyciąg dobrze chodzi sam byłem zdziwiony bo sprzet naprawde stary ale za 7zł ( jednorazowo) nie mozna oczekiwać fajerwerków
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam gryf 220cm

WHEY premium