SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłacze na antenie TVN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
PRZYPOMNIENIE
W sobotę 26.04 o godz. 17.25 na antenie TVN będziemy mogli obejrzeć retransmisję zawodów Pucharu Świata w Inowrocławiu - powtórka 1.05 o godz. 0.40.
Kolejne zawody z cyklu Pucharu Polski oraz zawody międzynarodowe będą transmitowane co tydzień o tych samych godzinach.


TEXT ROKU !!!
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYp*****... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWI " WIDZIALES ALE BYDLE!!!

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4808
do woła. chyba nie wiesz na jakiej zasadzie działają takie stacje jak TVN,gdyby nie te reklamy musiałbyś płacić osobno za oglądanie siłaczy i w ogóle całego TVN i innych prywatnych stacji

MASA PONAD WSZYSTKO!!

Kiedyś będę miał 50 w łapie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12525
Dzięki za informacje.

" To na tyle "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Wlasnie to obejrzalem, dobrze Dymek wypadl, choc Szczepanski nie byl w najlepszej formie

..expect the unexpected..

..expect the unexpected..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh nie myślałem ze paski do sztangi mają az takie duze znaczenie 24 sekundy Dymka hm...

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Co do Szczepanskiego to wydaje mi sie ze byl wlasnie w bdb formie !!!
Co do Dymka ... ZA KAZDYM RAZEM MNIE ZASKAKUJE >... ON JEST NIESAMOWITY ...


TEXT ROKU !!!
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYp*****... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWI " WIDZIALES ALE BYDLE!!!

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ogladalem tych strongmanow to cos tam mowili o jakis zawodach ktore organizowal sam Arnold Schwarzenegger, mozecie mi to blizej objasnic ??

Drum'n'Bass zapnij pass
>>>>>>POZDROWIENIA<<<<<<
___Kru Krunatos Stul Pe___
_______Giero Sikro________
________Hugo Skruo________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Tak, byla to impreza, w ktorej bral udzial Mariusz Pudzianowski. Byla tam najwieksza wygrana w historii Strong Man, poniewaz wartosc nagrody wynosila az 100tys. Wygral Savickas, Pudzian dopiero 4-ty.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale4 czemu tvn ucinal konkurencje tzn czemu pokazywal tylko 4 ostatnich zawodnikow w kazdej konkurencji? mogli nie puszczac reklam i pokazac wszystkich!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian dopiero 4-ty jak to sie moglo tak stac, przeciez on jest najlepszy. A kiedy to sie odbywalo?? (qwa nawet w TV nie poscili co za glaby!)

Drum'n'Bass zapnij pass
>>>>>>POZDROWIENIA<<<<<<
___Kru Krunatos Stul Pe___
_______Giero Sikro________
________Hugo Skruo________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Impreza odbyla sie w lutym.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie tak dawno, troszke sie zdziwilem ze pudzian dopiero 4-ty

Drum'n'Bass zapnij pass
>>>>>>POZDROWIENIA<<<<<<
___Kru Krunatos Stul Pe___
_______Giero Sikro________
________Hugo Skruo________
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja Powerlifting USA

Następny temat

mafia

WHEY premium