SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła a czas ;)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
Jestem ciekawy (zresztą jak każdy chyba) jak rosła wam siła? Od początku ile poszło wam w pierwszym roku ćwiczeń ile w drugim itp . . . Generalnie chodzi mi o te pierwsze lata. Ile według was można zrobić np kg progresu w wyciskaniu płasko podczas jednego roku(pierwszego). Mi poszło 25 kg z 60kg do 95kg bez odżywek i większej diety. A u was jak to jest? 25 kg w rok wydaje mi się mało.

Sk***ielu nie przebijesz głową tego muru. Słyszałem te słowa sto tysięcy razy ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
dotąd,aż w ostatniej serii ledwo (ale nie z pomocą partnera) zrobisz 6ste powtórzenie.
Na kolejnym treningu zmieniasz zakres.

Może załóż dziennik,żeby nie śmiecić tutaj ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6895
W pierwszym roku ćwiczeń:
30 -> 70 w wyciskaniu leżąc;
50 -> 90 w przysiadzie
i cały czas rośnie
Przez większość pierwszego roku nie stosowałem żadej dokładnie zaplanowanej diety.
Generalnie nie interesuje mnie robienie rekordów

ZDROWIE NIE JEST WSZYSTKIM, LECZ BEZ ZDROWIA WSZYSTKO JEST NICZYM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
A treningi siłowe czy bardziej kulturystyczne?

Sk***ielu nie przebijesz głową tego muru. Słyszałem te słowa sto tysięcy razy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 769
mi przez 2 lata w wyciskaniu na ławeczce z 80 podskoczyło na 120 ale katowąłem sie odzywkami, a teraz po 5 miesiacach bez treningu podnosze ledwo co 100kg

bez motywacji i samozaparcia nie zdobędziesz niczego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Mi poszło 25 kg z 60kg do 95kg bez odżywek i większej diety. A u was jak to jest? 25 kg w rok wydaje mi się mało.
a mi się wydaje,że pora żebyś przy-tyrał matematykę :P

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
Piszcie to jest ciekawy post może pomóc innym :) choćby w poprawieniu motywacji heh xd a yo mój błąd x) ale siaraaaaa dzięki xD poprawiłeś mi motywacje hehehe
Ale dałem o yaaaa
Zmieniony przez - BigM46 w dniu 2011-07-26 21:35:30

Zmieniony przez - BigM46 w dniu 2011-07-26 21:36:39

Sk***ielu nie przebijesz głową tego muru. Słyszałem te słowa sto tysięcy razy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5399
Ja jak zaczynałem to na klatuni było ledwo co 40 kg a może i mniej. Po półtora roku brałem około 90-95 kg. W siadzie 130. W ciągu 155. Przypłaciłem to kontuzjami łokcia, kolana i zanim je wyleczyłem mineło kilka miechów więc lepiej zakładaj sobie realne cele. To że rośnie siła i masa nie znaczy że wszystko jest ok. Najważniejsze czy nie przeciążasz przyczepów mięśni, więzadeł, ścięgien. One powinny dyktować postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 769
aż miło mądrego posłuchać
merchant sog

bez motywacji i samozaparcia nie zdobędziesz niczego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
ja bym się na Twoim miejscu przyjrzał czynnikom,które decydują o sile i przyrostach.Zrozumienie tego w jakiś sposób Ci pomoże,a taka dyskusja to tylko strata czasu.

czynnik nr1. Technika-to dlatego ludzie na sekcjach mają większe przyrosty,nie palą bojów na zawodach i rzadziej mają kontuzje ;)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Autopsy ma rację z tą techniką. Jeszcze nie widziałem, żeby na zwykłej siłce ktoś umiał siadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
Założyłem ten post z ciekawości gdyż znajdujące się tu niektóre treningi dają ponoć po 10,15 czy 20 kg na plus(z niektórych wypowiedzi tak wynika). Jeśli zrobimy takich z 4-5 w roku to wynika z tego około 50 kg progresu w rok(co jest nie realne) x) dlatego pytam się jak wam szła siła bo takie moje gdybanie mnie troszkę podłamało. xD Mam wuja kiedyś bardzo dawno trenował rugby(widzę go bardzo rzadko to mi nie pomoże) i on mówił że podstawa to technika i systematyczność.

Zmieniony przez - BigM46 w dniu 2011-07-27 15:25:31

Sk***ielu nie przebijesz głową tego muru. Słyszałem te słowa sto tysięcy razy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lubuska Federacja Strong Man zapraszamy chętych zawodników na nasze zawody!!!!!

Następny temat

warszawa

WHEY premium