SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła, Sprawność, Wytrzymałość - DT novyneo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głównie GTG. Mój max na kółkach w domu to 15. W formule GTG robiłem od 7 do 10 serii dziennie po 7 powtórzeń w każdej. Jeśli nie robię smarowania to tak co drugi dzień po 3-5 serii max każda ale technika zachowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy trening:

5k spokojnego biegu na bieżni
70 brzuchów w 2 minuty
10x10m w 31,97s + 3x(4x10) jako trening techniki

Tyłka nie urywa ale jestem przeziębiony i mam zapalenie spojówki lewego oka, więc nie czuję się najlepiej. Bieg wahadłowy pobiegłem na 4 więc i tak nie jest źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Fajnie, że wróciłeś do wypisek No i zdrówka
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, jutro idę do lekarza to pewnie jakaś maść z antybiotykiem dostanę. Szybciej przejdzie, bo póki co okłady z ziela świetlika i płukanie roztworem soli fizjologicznej w akcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatni miesiąc tak wyglądał:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Co oznacza "2" i to coś z dnia 21.??

Znaczy wróciłeś na sfd, czy tylko się meldujesz i znikasz?

Jak tam sylwetka, jakieś zmiany? na korzyść? Waga?
Jak jesz ??? Moje ulubione, choć drażliwe dla niektórych pytanie..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 oznacza dwie aktywności,a 21-go pływanie w basenie.
Waga 86, było już nieco poniżej 84 ale popuściłem za bardzo.
Na razie jestem ale nie będzie regularnie i nie wiem jak długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kettli nie widać w rozpisce
Rower też się nie pojawił !! Pewnie niektórzy już zacierają ręce na Ciebie i będą werbować do TRI!

Przy maluchach w domu to mi też było łatwiej wyjść na godzinę i poćwiczyć w terenie niż na chacie 30min znaleźć..
Za to takie mobilizacje (OS'y) już przy dzieciakach można trzaskać, dla nich to zabawa. Też tak robię (nieregularnie i chaotycznie, nie mam żadnego schematu).

Oddychanie Hofa (czytałeś tę książkę co też po polsku jest, czy jeszcze jakieś inne?) - ponoć takie natlenienie krwi jest zdrowe, bo oczyszcza ciało. Jak często to robisz i ile cykli? Ile oddechów na cykl?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do TRI mi daleko, bardzo i nawet o tym teraz nie myślę. Mam cel i do niego dąże, a zostało nie wiele drogi do przebycia. W zasadzie to już jest w zasięgu wzroku, że się tak wyrażę.
Oddychania robię tak:
4 cykle wg Hofa każdy z 40 power breaths, czyli czterdzieści głębokich i szybkich oddechów i wstrzymanie po wypuszczeniu powietrza. Mój max to 2'33". Potem przez 2 minuty oddycham spokojnie i głęboko a następnie nabieram powietrza na max i wstrzymuję. Tutaj max 3'40".
OS Resets robię od nie dawna a mobilizacje około 3 tygodnie.
Kiedy robię to wszystko? Wstaję codziennie o 4:24 i w nieco ponad godzinę wszystko ogarniam. Do tego zimne prysznice po 7 minut codziennie, max zimna z kranu w bloku to mniej niż 8 nie widziałem. Średnio 10 stopni.
I jeszcze Box Breathing 5x5x5s a dzisiaj czytałem o Buteyko, więc jak się bliżej zapoznam z tematem to może wprowadzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wstałem


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs na październik :Sekwencja: wytrzymałość,siła ,moc

Następny temat

Uciekając sprzed kompa czyli wszystkiego po trochu

WHEY premium